Facebook Google+ Twitter

Czy można wybaczyć zdradę?

Zdrada może być fizyczna lub psychiczna jednak dla osoby, która w ten sposób zostanie zraniona nie ma to żadnego znaczenia. Każdy kto choć raz tego doświadczył odczuwał zarówno złość jak i smutek czy nawet chęć zemsty.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Woman_smelling_rose.jpg"Nigdy mu tego nie wybaczę", "Ona już dla mnie nie istnieje", "Jeszcze mnie popamięta" - te słowa nie raz słyszałam z ust znajomych, którzy w jakiś sposób zostali zdradzeni. Trudno się dziwić tej pierwszej reakcji jaką jest agresja skierowana przeciwko winowajcy. Dopiero gdy już minie pierwszy szok, przychodzi smutek, rozżalenie i pytania.

Ania i Daniel już w liceum byli bardzo zgraną parą. Lata mijały, a oni oni wciąż sprawiali wrażenie mocno zakochanych. Pod koniec studiów zamieszkali razem i planowali założyć rodzinę. Jednak w pewnym momencie coś zaczęło się psuć.
- Zaczęliśmy się od siebie oddalać, nie wiem dlaczego tak się stało - mówi Ania.
- Chyba po prostu znudziliśmy się sobą - wzrusza ramionami Daniel.

Mniej więcej rok temu Ania dostała maila ze zdjęciami swojego narzeczonego całującego ponętną brunetkę. Natychmiast zażądała wyjaśnień, lecz twarz narzeczonego nie wyrażała żadnych emocji.
- Byłam wściekła. Miałam ochotę go uderzyć, a on nawet nie próbował się tłumaczyć. Spakował swoje rzeczy i wyprowadził się jak gdyby nigdy nic - oczy Ani powoli napełniają się
łzami.
Danielowi nie jest przykro, nie przepraszał, bo nie czuł się winny. Uznał, że to najlepszy sposób na zakończenie znajomości.

Od tamtej pory nie utrzymują ze sobą kontaktu. Daniel jest już w nowym związku, natomiast Ania wciąż nie może uwierzyć, że człowiek, którego kochała i wydawałoby się dobrze zna, tak bardzo ją zrani.
- Nie wiem czy będę potrafiła jeszcze komuś zaufać - stwierdza rozżalona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

tak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy autorka faktycznie miała kontakt i rozmawiała z wymienionymi w artykule osobami? Czekam na odpowiedź, potem wyjaśnię dlaczego pytam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.