Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2931 miejsce

Czy można wybić szybę, gdy w aucie jest zamknięty pies?

Zostawianie zwierząt w zamkniętym samochodzie podczas upału, gdy samemu idzie się zrobić zakupy lub załatwiać swoje sprawy jest rzeczą absurdalną, aczkolwiek spotykaną.

 / Fot. InternetA skoro miasto jest już skąpane w słońcu i można spodziewać się podobnych sytuacji, warto wiedzieć, jakie należy podjąć kroki, gdy przyjdzie nam się z takimi okolicznościami zmierzyć.

Wraz z rozpowszechniającą się opinią o tym, że widząc jakiekolwiek zwierzę, które podczas nieznośnych upałów zamknięte jest w samochodzie powinniśmy: zrobić zdjęcia auta, w którym jest zwierzak, zrobić zdjęcie rejestracji, wybić szybę, pozwolić odetchnąć z ulgą pozostawionemu samopas pupilowi oraz zadzwonić na policję przekazując dowody w postaci wcześniej zrobionych zdjęć.

Uchroni nas to od oskarżeń o uszkodzenie mienia, a właściciela auta oraz zwierzaka wyślę do sądu, gdzie ręka sprawiedliwości surowo go ukarze. Czy na pewno?

Czytaj więcej: http://hiro.pl/upal-pies-i-zamkniety-samochod-mozemy-czy-mozna-wybic-szybe/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co niektórym w pędzie życia codziennego zapomina się o pozostawieniu własnych dzieci na wiele godzin w zamkniętym samochodzie . Co niektórzy dokładają do tego szaleństwa inne obowiązki zamiast zastanowić się nad prawdziwymi przyczynami głupoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.