Facebook Google+ Twitter

Czy można zakochać w butach

Człowiek nie wie jakie daje mu szczęście gdy ma się dobre buty. Natomiast wielu potrafi się nie tylko przywiązać,ale zakochać w danej marce butów, gdy producent potrafi zrealizować swój produkt estetycznie,aby było dobre dla zdrowia.

zdjęć z filmu Suzan Giżyńskiej / Fot. ScanNa świecie i Polsce zdjęć z filmu Suzan Giżyńskiej / Fot. Scan przeprowadzone badania medyczne potwierdzają, że ponad 90% dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami. Wraz z rozwojem ta sytuacja zmienia się na niekorzyść i okazuje, że prawie 80 % osób ma dolegliwości stóp i dość często sytuacja się pogarsza wraz ze starzeniem i noszeniem nie odpowiedniego obuwia.

Obok problemów chorobotwórczych najczęstszym powodem chorób stóp jest noszenie nieodpowiedniego obuwia w dzieciństwie. Bardzo ważna role aby małe dzieci miały zdrowe stopu - szczególnie matki powinny dbać oto aby od kiedy dziecko zaczyna chodzić miało odpowiednie obuwie. Szczególnie ważne jest aby ono było nie tylko wygodne, ale odpowiednie dla danej pory roku oraz wykonane ze zdrowego odpowiedniego materiału.

Znana w Polsce jak też zagranicą polska reżyserka oraz twórczyni wielu filmów dokumentalnych i oświatowych Pani Suzan Giżyńska zrealizował kolejny tryptyk filmowy tym razem o butach typu B. Trylogia składa się z trzech różnych tematycznych filmików: Niespodzianka, B.... Play with it !, Przez B..... Na obrazach filmowych w sposób plastyczny, ciekawy jak też fachowy pokazuje zalety bucików dla naszych pociech.

Zalety i jakość jakie mają posiadać tego typu buty potwierdza Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka natomiast każdy mądry Polski producent udziela aż dwuletnią odpowiedzialności za takie produkty.

Należy zaznaczyć, że w filmie występują znani aktorzy Magdalena Waligórska i Jan Bielski. Twórcy filmu B.... pokazują dziecięce buty z jednej strony jako dzieło polskiego producenta i naszej myśl rzemieślnicza. Kolejny raz podkreślając co Polskie to dobre.

Natomiast przy pomocy dzieła filmowego przedstawiono buciki B..... jako narzędzie budzące instynkt macierzyński i ojcowski. Ważne jest właśnie, że przy pomocy dzieła filmowego można przekazywać emocje i uczucia oraz sposób na nawiązywanie relacji rodzicielskiej. Można się zastanawiać czy tylko kwiaty świadczą o miłości, ale odpowiednie buciki dla dziecka również zbliża rodziców.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.