Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13544 miejsce

Czy nad Włocławkiem pojawiło się UFO?!

Jadąc latem samochodem w okolicach Włocławka, zrobiłem kilka zdjęć przez okno. Wakacje się skończyły, zdjęcia powędrowały do komputera. Dopiero niedawno zauważyłem na nich dziwne plamy. Czy to mógł być Niezidentyfikowany Obiekt Latający?

Obiekt na tle chmur. / Fot. Piotr ŁukaszewskiPrzeglądając zdjęcia z wakacji, zaobserwowałem na jednym z nich dziwny, srebrny, kulisty obiekt. Początkowo myślałem, że to balon. Na następnych zdjęciach, wykonanych w odstępie kilku sekund, obiekt przemieszcza się, według mnie, ze znaczną prędkością. Przeniosłem zdjęcia do komputera podłączonego do profesjonalnego monitora i potwierdziły się moje wcześniejsze przypuszczenia. Na drugim zdjęciu doskonale widać kulisty obiekt znajdujący się tuż nad ziemią. Zdjęcie zostało zrobione 8 sekund po pierwszym.

Obiekt nad polem. / Fot. Piotr Łukaszewski Obiekt podczas wznoszenia. / Fot. Piotr ŁukaszewskiTrzecie zdjęcie zrobiono 4 sekundy po drugim. Wszystkie zostały wykonane z jadącego samochodu przez otwarte okno, rankiem 5 sierpnia tego roku. Nie zauważyliśmy żadnych dźwięków, błysków lub innych objawów materializacji UFO. Nawet nie zauważyliśmy tego obiektu. Dopiero podczas przeglądania zdjęć w zaciszu domowym, zobaczyłem ten obiekt. Niestety zdjęcia są zapisane w formacie JPEG, a nie RAW, każde z nich w oryginale "waży" ok 1,5 MB, trudno więc przeprowadzić profesjonalną analizę. Czy jednak tajemnicze ślady na fotografiach to UFO? A jakie jest Wasze zdanie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Krzysztof Pelc
  • Krzysztof Pelc
  • 06.07.2012 12:37

Witam - jechałem z rodziną nad morze 19.05.2012 roku około godziny 1:30 w nocy, w okolicy pomiędzy miejscowością Kowal - a Włocławkiem w lesie minął nas niezidentyfikowany obiekt. Był koloru zielonego - świecił na zielono. Jechaliśmy w stronę Włocławka, obiekt minął nas po lewej stronie. Leciał dosyć szybko - my jechaliśmy około 100 km/h ( licznik w naszym Renaulcie nie przekłamuje ) on leciał 2-3 razy szybciej. Dostrzegliśmy go z żoną równocześnie. Leciał pod kątem w stronę ziemi. Wpadł w drzewa i znikł. Kształt owalny - walec. Na początku myśleliśmy że to coś normalnego. po chwili stwierdziliśmy że widzieliśmy coś niezwykłego. W tamtej okolicy jest bar - sprawdziłem to później. Zajście miało miejsce na odcinku w połowie drogi między początkiem lasu a barem. Odległość obserwacji 80 - 100 m. Obiekt leciał na wysokości od około 80 m do ziemi. Proszę o kontakt osoby mogące to wyjaśnić w jakiś inny, racjonalny sposób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czy moglby mi pan przeslac pare tych zdjec w wiekszych rozmiarach pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na mojim komputerze te baloniki nie siepokazują !!!
Możesz mi wysłać tesz e-mail oryginalne zdjęcia ???
Mój e-mail to symanec@tlen.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dopowiedziałem w wiadomości e-mail. Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Balon, np meteorologiczny nie mógł by poruszać się tak szybko, zwłaszcza w kierunku ziemi, zdjęcia dzieli 12 sekund.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na 1. i 3. zdjęciu przypomina balon, ale na tym 2. wydaje się 'to' zbyt małe jak na balon...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, zaraz wyślę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze czy móglbym Cię prosić o przesłanie mi tych zdjęć w oryginale na mój adres e-mail (w profilu)? Chciałbym się temu lepiej przyjrzeć :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.