Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25412 miejsce

Czy odnaleziono zwłoki Eweliny?

Współautorzy: Magdalena Wróbel

4 stycznia w lesie w Chlewiskach w gm. Dąbrowa Biskupia znaleziono zwłoki, prawdopodobnie są to szczątki Eweliny Skwary.

Zaginiona Ewelina / Fot. http://www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/_portal/news/12918158284cff8b948032f/Gdzie_jest_Ewelina%3F.htmlPrzypomnijmy, że dziewczyna w środę rano (8.12.2010 r.) wyjechała rowerem do szkoły i od tej pory nikt jej nie widział.

Policja nadal prowadzi poszukiwania w okolicy zamieszkania dziewczyny.

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy umieszczono informację o nagrodzie pieniężnej w wysokości 5 tys. złotych za informacje dot. Eweliny. W tej samej wysokości nagrodę postanowił ufundować Andrzej Olszewski, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, za przekazanie informacji, która przyczyni się do odnaleziona nastolatki. Każdemu informatorowi policja gwarantuje anonimowość. Dziś w lokalnych mediach pojawił się informacja o wzroście nagrody do 20 tys. zł. Dwaj mieszkańcy regionu przekażą jeszcze odpowiednio tysiąc i 9 tys. zł.

W kościele w Służewie odprawiona została msza św. w intencji szczęśliwego odnalezienia Eweliny oraz tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w jej poszukiwanie. Uczestniczyła w niej rodzina zaginionej dziewczynki, mieszkańcy, władze powiatowe i samorządowe.

CZYTAJ TEŻ: Przypadek zaginionej Eweliny jest nietypowy - mówią specjaliści

Rower, którym codziennie rano podróżowała, znaleziono uszkodzony przy drodze. Nie znaleziono jednak dziewczynki, ani śladów świadczących o tym, co się z nią stało. W sobotę rano przerwano poszukiwania Eweliny - śnieg zasypał wszelkie ślady. Do tego czasu poszukiwanie prowadziło ponad 150 policjantów, strażaków i mieszkańców okolic. W piątek na miejsce zdarzenia dotarli czterej ratownicy ze specjalnej, trójmiejskiej grupy PCK, z psami wyszkolonymi w poszukiwaniach ludzi. Na stronach lokalnych gazet czytamy, że teraz poszukiwaniami zajęli się mieszkańcy.

Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji powiedziała dla Gazety Pomorskiej: - Prowadzone od środy, systematyczne przeszukiwanie okolic rodzinnej wsi nastolatki, nie przyniosło rezultatu i zostało w piątek zakończone. Po uzyskaniu jednak nowych informacji, w toku prowadzonego śledztwa, dowódca poszukiwań zdecydował w niedzielę o wznowieniu przeszukiwania terenu przyległego do rzeczki Tążyna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (102):

Sortuj komentarze:

robson
 • robson
 • 17.01.2011 07:27

brak slow wyrazy wspolczucia rodzinie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Onaa<33
 • Onaa<33
 • 15.01.2011 17:27

Współczuje jej rodzinie;/
To Kuzynka mojego nauczyciela

Komentarz został ukrytyrozwiń
ktoś
 • ktoś
 • 15.01.2011 14:49

idota. i to jeszcze kuzyn !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
magda
 • magda
 • 14.01.2011 14:43

Odpoczywaj w pokoju Ewelinko (*)(*)(*)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Przemek
 • Przemek
 • 14.01.2011 02:07

...mam tylko nadzieje, że wymiar sprawiedliwości nie da się nabrać na żadne uniki tego potwora, typu choroba psychiczna, bo to już stało się wręcz tradycją dla takich zwyrodnialców, co by uniknać konsekwencji...bo przecież gdyby sie tak zastanowić, to czy w ogóle ktokolwiek popełniający taka zbrodnie jest w pełni normalny, chyba nie, ale to nie może zwalniać od odpowiedzialności, bo przeciez te istoty sa świadome tego co czynią, prowadzą "normalne" życie, pracują, w innych sferach zycia sa traktowani jako normalni ludzie, a zatem, żeby stwierdzanie ich anomalii charakteru nie było zwolnieniem z poniesienia wszystkicj konsekwencji związanych z tym czynem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żaneta
 • Żaneta
 • 13.01.2011 21:17

Co za bydlakiem trzeba być ,żeby zgwałcić i zabic małaa dziewczynke.
Naprawdę sprawiły mu te obie czynności przyjemność.? niezrównoważenie psychiczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
madzia
 • madzia
 • 13.01.2011 17:56

jak ma na imie ten kuzyn?

Komentarz został ukrytyrozwiń
a***
 • a***
 • 13.01.2011 17:30

Mieszkam w okolicach zaginięcia i okazało się że 26letni jej kuzyn chory psychicznie zgwałcił ją a potem zabil. Przyznał się do tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa ze Stargardu
 • Ewa ze Stargardu
 • 11.01.2011 15:40

jak dla mnie każdy nie powinien wypowiadac sie na ten temat,nikt nie jest w stanie zrozumiec co na obecną chwile czują rodzice i najbliższe osoby dziewczynki, jedyne czego mozeby im dac to spokoju i jak najmniej zbędnych komentarzy, które naprawde nic nie zmienią.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ktoś
 • Ktoś
 • 10.01.2011 22:17

To wszystko takie dziwne hmmm..,że ten zabójca jechał z nią 20 km,drogi nie obawiając się zatrzymania przez policję.Musiał być albo uposledzony albo bardzo waż...ny,tylko,że upośledzeni prawa jazdy nie posiadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.