Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24781 miejsce

Czy Palikot wywoła wojnę światopoglądową?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-10-15 20:16

Janusz Palikot chce wyjaśnić kompromis konkordatowy, aborcyjny oraz konstytucyjny. Czy wywoła wojnę światopoglądową?

Sonda

Czy popierasz działania RP w sprawach aborcji oraz in vitro?

 / Fot. Łukasz GdakJanusz Palikot był uczestnikiem spotkania Ruchu Kobiet, które odbyło się w Lublinie. Jest to cykl spotkań, których celem jest zwiększenie udziału kobiet w życiu politycznym. Spotkania takie będą się odbywać w stolicach województw.

Przewodniczący Ruchu Palikota nawiązał do aborcji i ustawy na ten temat. Według posła Ci, którzy głosowali nad dalszymi pracami nad tym projektem, to "Lubelscy Talibowie" czyli posłowie z Lubelszczyzny.

Czy RP to partia, która chce doprowadzić do wojny światopoglądowej? Sam Janusz Palikot twierdzi, że chce wywołać taką wojnę, by wyjaśnić wszystkie kompromisy, które zostały zawarte w latach 90. Chodzi o kompromis konkordatowy, aborcyjny oraz konstytucyjny - podaje "Gazeta Prawna".

Polityk wierzy, że Polska już trochę się zmieniła i większość obywateli (70-80 proc.) chce liberalizacji ustawy aborcyjnej, in vitro oraz edukacji seksualnej. "Ustawa antyaborcyjna jest wywołana naciskiem ze strony kościoła, tzn. że jest ustawą światopoglądową i ideologiczną" - dodaje Palikot.

"Czy można sobie wyobrazić bardziej represyjne rozwiązanie niż to, że ktoś idzie do więzienia za decyzje niezgodne ze światopoglądem jakiejś grupy?" - pyta lider RP.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 16.10.2012 22:24

Ruch Palikota na pewno w kolejnych wyborach zdobędzie więcej głosów. Ponieważ ludzie uczciwie głosują tylko w czasie wyborów, a gdy ich nie ma to wolą nie ujawniać swojej tożsamości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2012 21:52

Albo - konserwatyzmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wbrew temu co piszą tu co poniektórzy na RP głosowało mnóstwo zwyczajnych ludzi. Takich, którzy już mają dosyć "wojen PO-PiS'owych" i chcieli by żeby ktoś się normalnie zajął rządzeniem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak!
Łukasz Brzezicki
Jestem po Twojej stronie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2012 18:52

Lepiej być przedstawicielem "skrajnej grupy społeczeństwa", czyli homoseksualistą czy wyznawcą szatana, bo jest się elementem jakiejś grupy, choćby skrajnej, niż biednym samotnym człowiekiem, który żyje z bocianem pod jednym dachem i wypisuje na forach bzdury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janusz Palikot umiał zagospodarować pewne grupy skrajne społeczeństwa.-Homoseksualistów,narkomanów,różnych wojowników szatana,a także część frustratów PO,którzy nie chcąc głosować na Kaczyńskiego,Napieralskiego-przybliżyła się do niego.
Szczęściem są to niewielkie grupy i jako takie nie są w stanie,wynieść go na piedestały.(mam nadzieję)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2012 16:18

Dobrze wiemy, że ludzie mają oczy zamknięte i widzą dwie barwy. Czarną i białą. Biała - kościół. Czarna - rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot jest przekonany że za pieniądze można każdego kupić. Jego podejrzanym operacjom finansowym uważnie przygląda się prokuratura. Chyba już kończy się kasa bo i poparcie takie mizerne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@roman koźmiński
Imię i nazwisko w Polsce pisze się z dużej litery.Kim ty jesteś ,że oceniasz innych?
Janusz Palikot -Życiorys .
Rodzina i wykształcenie.To można tu również przeczytać :http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot

Jego matka, Czesława, przeżyła obóz na Majdanku[1]. Ojciec, Marian, do 1982 był członkiem PZPR. Wystąpił z partii po tym, jak jego syn został aresztowany w związku z działalnością opozycyjną[2][3].

Janusz Palikot studiował na Wydziale Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym obronił pracę magisterską zatytułowaną Transcendentalna jedność apercepcji u Kanta. W okresie studiów zajął się handlem, a na początku lat 90. prowadzeniem działalności gospodarczej.

Pochwal się swoimi osiągnięciami, roman koźmiński .Jakie masz wykształcenie, czym się zajmujesz, co w swoim życiu osiągnąłeś.To jak to jest.Wyborcy, którzy go wybrali-na posła:V,VIiVII to są psycholami?Ty jemu dałeś ocenę, ze jest psychol.Czy ty jesteś zdrowy na umyśle.Może udaj się na badania, nie te okresowe ale specjalistyczne.Niech fachowiec stwierdzi jaki jest twój stan umysłu.Zgoda?Co ty na to ,roman koźmiński .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Palikot wywoła wojnę światopoglądową?Nie ! Nie wywołał winy światopoglądowej ale otwiera Polakom oczy.
POLSKO OBUDŹ SIĘ .Zobacz kim jest Rydzyk .
http://www.youtube.com/watch?v=7dMuT6VoIuA&feature=fvwrel

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.