Facebook Google+ Twitter

Czy papież jest równy Bogu?

Cały świat zakochał się w nowym papieżu Franciszku. Kiedyś była Beatlmania, teraz będzie Franciszkomania. Przestrzegam przed tym zachwytem; to tak jakby zachwycać się Gowinem firmującym bandę Tuska.

 / Fot. user:FlickaTomasz Terlikowski powiedział, że papież jest zastępcą Chrystusa; z kolei ksiądz Sowa, że jego następcą. Takie rzeczy opowiadają ludzie, obeznani w Piśmie Świętym nawracający innych na Boga. A ja się pytam czy kiedykolwiek istniał człowiek który byłby godzien nosić ten tytuł ? Czy Bóg wysłał proroka, który go zapowiedział?
Nigdy nie było żadnego zastępcy Chrystusa; ludzie, którzy w niego naprawdę wierzą, czekają na jego powrót i rozprawę z obecną władzą.


"Następnie (szatan) wyprowadził Go wysoko i w jednej chwili pokazał Mu wszystkie królestwa świata. Powiedział do Niego diabeł: "Dam Ci tę całą władzę i jej przepych, ponieważ mnie ona została powierzona i mogę ją dać komu chcę. Jeśli więc oddasz mi hołd, wszystko będzie Twoje". Ewangelia wg Św. Łukasza, 4, 1-13


Już wtedy szatan miał władzę nad całym światem; czy naprawdę ktoś wierzy, że jedno z najbogatszych państw jakim jest Watykan tej władzy nie podlega? Nie, podlega i to bardzo mocno; bo Watykan wbrew złudnym przekonaniom wielu jest centrum działań światowej władzy.

Oglądaliście inaugurację pontyfikatu papieża Franciszka? Widzieliście kto tam siedział? Niemal cały świat; byli również przywódcy Unii Europejskiej; ludzie, którzy na co dzień z całych sił walczą z Bogiem lansując kolejne dewiacje i zboczenia. Jednak w Watykanie musieli się pojawić, wezwała ich góra. Pokażcie mi takiego drugiego przywódcę jak papież, przed, którym klękają królowie tego świata i całują go w rękę? Dlaczego to robią? Oczywiście, że z miłości do Boga. Czy w tym chrześcijańskim, dobrym świecie, może być inaczej? A może robią to z innych powodów; nazwijmy je bardziej przyziemnymi. Nie można w taki sposób myśleć- za to idzie się do piekła.

"Dzisiaj TVN, Polsat i inne media, nie różnią się niczym od TV Trwam"- powiedział Janusz Palikot. Oto mamy mądrość Boga w pełnej okrasie- stwórcy, który wykorzystuje złoczyńców dla własnych celów- dla naszego dobra. Bo Palikot powiedział prawdę. Czy nikogo nie dziwi, że antychrześcijańskie media nieustannie zajmują się Watykanem? Transmitują kazania papieża, przeprowadzają poważne rozmowy, podkreślają ważną rolę kościoła w współczesnym świecie- jednym słowem promują go!

A promują go, dlatego, że mu podlegają- oczywiście nie bezpośrednio bo Watykan jest na samej górze całej piramidy- ale za pomocą ich mafijnych pośredników. Niech nie łudzą się ci co sądzą, iż kościół walczy z syjonizmem- oni wszyscy tworzą jedną władzę, która prowadzi nas w jednym kierunku- na zagładę.

"Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie."- powiedział Jezus Chrystus. Pomimo tego katolicy ciągle nazywają papieża Ojcem Świętym. Jest to zabieg celowy, chodzi o odzieranie z boskości samego Boga i przekierowywanie go na papieża, fałszywego boga i przywódcę Wielkiej Nierządnicy.

Pismo Święte jest listem Boga do ludzi. Nasz Stwórca zwraca się do nas bezpośrednio; mówi nam jak mamy postępować, aby uzyskać życie wieczne. Wystarczy przestrzegać jego przekazań; miłować go oraz swoich bliźnich, wszak według uczynków będziemy rozliczani. Wmawia się nam jednak, że potrzebujemy pośredników, którzy będą nam objaśniać tajemnice Pisma Świętego. W rzeczywistości ich zadanie jest zupełnie inne; na polecenie szatana mają nas wprowadzać w błąd, zwodzić- prowadzić za rączkę na zagładę. Taki jest cel wszystkich religii.

Człowiek ma klękać jedynie przed prawdziwym Bogiem; nie przed posągiem, Matką Boską czy papieżem. Dlaczego, więc ludzie klękają przed papieżem? Czy zwróciliście uwagę, jak na niego reagują? Tak jakby był Chrystusem, który uzdrawia chorych. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że dzisiaj papież, jest fałszywym bogiem. Niestety redaktor Terlikowski utwierdza nas w tym strasznym błędzie.

A jaki jest cel tej operacji? Taki sam jak każdej religii oraz zjawiska, które gromadzi wokół siebie masy. Prowadzić nas w określonym kierunku- na samym końcu papież nakaże nam umiłować Antychrysta, a szczerze kochający Boga katolicy uczynią to bez większej krępacji i będą oddawać pokłony szatanowi: "Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie"- woła do nas Bóg.

O jakie grzechy może chodzić? Homoseksualizm, pedofilia- czy te grzechy nie zasługują na miano "pucharu obrzydliwości"? Nie jest to problem tylko kościoła- ale całej władzy światowej, która wielbi szatana. Tego typu zboczenia, które chce się teraz zalegalizować zawsze były kluczowym punktem seansów okultystycznych. Między innymi dlatego Bóg dwukrotnie zburzył Świątynie Salomona. Naród Wybrany, który został w taki sposób doceniony wielbił diabła w domu Boga!Tak ludzie odwdzięczyli się swojemu Stwórcy.Od ponad 2000 lat nic się nie zmieniło, rządzą nami potomkowie tamtych ludzi- wyznawcy Baala z synagogi Szatana.

Dziwisz się, że tak źle jest na świecie? Że kryzys ekonomiczny niszczy nas? Że toniesz w kredytach i chodzisz na smyczy banksterów? Jak myślisz kto rządzi tym światem; Bóg który stworzył
bezbronne, niewinne zwierzęta, czy diabeł, który cieszy się z każdego upadku ludzkości? Pokładasz nadzieje w kościele? Zastanów się dlaczego nasz papież oraz cały Watykan tak mocno zaangażował się w popieranie UE? Teraz chcesz z niej wyjść, bo lansuje marksizm kulturowy? Czyżby Duch Święty, aż tak mocno
się pomylił? Zastanów się dlaczego kościół w dawnych czasach napadał, rabował, mordował braci chrześcijan. Zastanów się o kim jest ten cytat:

"Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu. I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej,pełnej imion bluźnierczych,mającej siedem głów i dziesięć rogów.A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.A na jej czole wypisane imię - tajemnica:"Wielki Babilon.Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi".I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa,a widząc ją bardzo się zdumiałem. I rzekł do mnie anioł:"Czemu się zdumiałeś?".- Obj. 17.1- 17.7.

Święty Jan, któremu objawiono tą tajemnicę widząc Wielką Nierządnicę mocno był zaskoczony. A skoro on był zdziwiony, to jak narody będą zaskoczone, kiedy zostanie im objawiona prawda. Wielka Nierządnica wspaniale się maskuję i nieustannie nas zwodzi.

Które miasto leży na 7 górach? Które państwo ma władze nad wieloma narodami ("Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę,która siedzi nad wielu wodami, z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu.") Kto urządzał Wielką Inkwizycję i palił braci chrześcijan na stosie? ("I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem.") Które państwo świeci się bogactwem ("A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
i brudów swego nierządu.")

Wnioski wyciągnij sam; nie musisz się ze mną zgadzać. Jeżeli wierzysz w Boga to pamiętaj o jednym; nie ufaj nikomu, czytaj Biblię i wierz w Słowo Boże. „Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni.”- mawiał Jezus Chrystus.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Papież nie jest równy Bogu - lecz ma od niego znacznie więcej pieniędzy. Bóg nie ma pieniędzy które ludziom są potrzebne, dlatego coraz mniej jest Boga - a coraz więcej papieża.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.