Facebook Google+ Twitter

Czy Patio TV oszukuje swoich widzów?

W jednym z programów nadawanych przez stację Patio TV można wygrać drobne nagrody, jak przenośne pamięci i bony na zakupy w sklepie internetowym. Teoretycznie wygrana jest bardzo prosta, gdyby nie fakt, że stacja oszukuje swoich widzów.

W październiku 2008 roku ruszyła nowa ogólnopolska telewizja Patio TV nadawana z Łodzi. W programie "Patio quiz" można wygrać drobne upominki. Teoretycznie wygrana jest bardzo prosta. Wystarczy tylko się dodzwonić na numer audiotele, co wcale nie jest trudne z powodu niskiej oglądalności stacji i odpowiedzieć na banalne pytanie. W trakcie trwania programu zostałem poinformowany, że po programie stacja oddzwania do uczestników quizu w celu uzyskania danych potrzebnych do wysłania nagrody.

Tak działa system

Po moim pierwszym telefonie od razu dostałem się na antenę. Do wygrania była przenośna pamięć. Pytanie brzmiało banalnie: Czy Batman wzorował się na nietoperzu czy na pająku. Odpowiedziałem poprawnie, że na nietoperzu. Program się skończył, więc czekałem na kontakt ze strony stacji - niestety bez rezultatu. Pomyślałem, że może później się odezwą, ale niestety się przeliczyłem. Dodam, że dzwoniłem z telefonu komórkowego, w którym nie mam zastrzeżonego numeru.

Kolejny kontakt z programem "Patio quiz" miałem, gdy w programie można było wygrać talon na zakupy w sklepie internetowym na kwotę 150 zł. Znów dodzwoniłem się za pierwszym razem, znów odpowiedziałem na banalne pytanie. Tym razem brzmiało: Czy muzułmanin wyznaje buddyzm czy islam. Odpowiedziałem poprawnie, że islam. Po programie jednak sytuacja się powtórzyła. Nikt się ze mną nie skontaktował. Próbowałem więc skontaktować się ze stacją. Niestety adres e-mail nie odpowiadał. Konkretnie - dostałem zwrot wiadomości, tak, jakby ten adres w ogóle nie istniał!

Chodzi o zasady

Napisałem również wiadomość na adres kontaktowy stacji i niestety również nie otrzymałem odpowiedzi. Próbowałem więc skontaktować się telefonicznie. Podczas rozmowy podałem swoje dane kontaktowe i miałem otrzymać telefon z działu marketingu. Minął miesiąc i nikt się ze mną nie skontaktował. Nagród nie otrzymałem do chwili obecnej! Zgłosić na policję też nie mam czego, bo zostałem dwa razy oszukany na kwotę 2,44 zł, więc raczej śmieszne pieniądze. Chodzi tu jednak o zasady!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.