Facebook Google+ Twitter

Czy Paweł Brożek odejdzie z Wisły Kraków?

Na meczu Wisły, rozgrywanym w ramach czwartej kolejki Ekstraklasy, obecni byli działacze angielskiego zespołu Fulham. Po spotkaniu, na konferencji trener Białej Gwiazdy powiedział, że Paweł Brożek jest bliski transferu do Fulham.

Paweł Brożek w meczu z GKS Bełchatów / Fot. Marek GwóźdźPrawdopodobnie już w środę okaże się czy działacze angielskiego zespołu Fulham zdecydują się na zakup polskiego piłkarza - Pawła Brożka.

Po ostatniej, czwartej, kolejce Ekstraklasy, w mediach ukazały się informacje o odejściu krakowskiego napastnika. Na oficjalnej stronie pojawiła się krótka informacja o tym, że Maciej Skorża na konferencji po meczu Wisły Kraków z Arką Gdynia powiedział, że odejście "Brozia" jest bardzo prawdopodobne.

Od tamtej pory nie było więcej informacji na ten temat. Według dzisiejszych informacji na portalu Wirtualna Polska, do Wisły Kraków ma trafić piłkarz CSK - Dawid Carlo Costly w meczu z Wisłą Kraków / Fot. Marek GwóźdźJanczyk. W grę wchodzi również Carlo Costly z GKS-u Bełchatów.

Do końca nie jestem przekonany czy tak naprawdę po sprzedaży dojdzie do transferu któregoś z wyżej wymienionych zawodników. Może w napaści Białej Gwiazdy zagra Małecki i Ćwielong? Jutro środa, a więc wszystko się okaże.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

tylko już się okienko transferowe zamyka powoli:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oo i w Fulham się rozmyślili.. chcieli tylko wypożyczyć Pawła, co nie odpowiadało Wiśle. Ponoć są inne oferty z Austrii, Francji, Ukrainy, Rosji..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko czy rzeczywiście będzie grał czy siedział na ławie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak to normalne. Każdy z nas wybiera pracę gdzie ma lepsze warunki finansowe więc nie ma się co dziwić Brożkowi. Przecież to jego praca. Nadal będzie robił to co lubi a za większe pieniądze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe :) za pewne kasa inna:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I po co to Brożkowi? W Anglii sobie nie poradzi. Lepsza byłaby Grecja, Belgia, Holandia, Austria czy Niemcy. W tych ligach miałby przynajmniej jakieś szanse...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.