Facebook Google+ Twitter

Czy pedofile powinni podlegać karze śmierci?

Twarde LPR nie daruje nikomu. Zamiast naprawić polskie prawo, pratia chce dołożyć jeszcze jedną problematyczną ustawę.

Temat kary śmierci, proponowanej przez LPR, został opisany przez Tomasza Nakonecznego na łamach Wiadomości24.

Dodać tu należy, że Liga stara się łapać ostrych, "widocznych" tematów, nie myśląc o tym, że to nienawiść rodzi nienawiść. Mało prawdopodobne jest to, aby człowiek gwałcący, a później mordujący malutkie dziecko, zastanawiał się na tym, co się z nim będzie działo później. Tym bardziej, że można przyjąć, iż pedofilstwo to choroba.

Oczywiście oszczędziłoby to pieniądze podatników na utrzymywanie więźniów. Można stwierdzić, że przez słabą kondycję finasową państwa może zginąć paru więźniów. Ale jeśli to miałoby oszczędzić jakieś pieniądze, to kar śmierci musiało by być na prawde dużo.

Nie należy się zastanawiać czy kara śmierci dla pedofila, tylko czy w ogóle kara śmierci. Można by wręcz powiedzieć, że to nowy sposób na wprowadzenie kary śmierci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak zwykle, rodzi się pytanie, czy kara śmierci jest zasadna i czy w odniesieniu do niej można w ogóle użyć słowa "kara". Kara wyłącznie dla pedofilów, a nie np. dla gwałcicieli czy handlarzy ludźmi? Bez sensu. Kara śmierci dla bydląt? Nie mam nic przeciwko, oni sami odrzucają to, co nazywamy "człowieczeństwem" (a to, że można czasem skazać niewinnego jest tematem na inną dyskusję...).

Komentarz został ukrytyrozwiń
cTGF
  • cTGF
  • 27.07.2006 15:14

Rownie dobrze kara smierci dla gwalcicieli, skrzywdzona kobieta mniej cierpi od skrzywdzonego dziecka? nie porowuje broń Boże, aczkolwiek kara smierci jest poronionym pomyslem, a to co robia wladze w Polsce wskazuje na to ze pragną byc jedyna i sluszna milosciwie nam panującą partią...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.