Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10667 miejsce

Czy Peter Lucas wygra „Taniec z gwiazdami”?

Marcinowi Mroczkowi, który odpadł z “Tańca z gwiazdami” nie pomogła 10-milionowa widownia serialu, w którym występuje. W programie nadal tańczy Peter Lucas, który według naszych informacji jest bardzo promowany przez producentkę show - Agnieszkę Koniecką.

fot. MWMEDIATo Koniecka ściągnęła Lucasa z Hollywood, a powodem jej szczególnego zachowania ma być ich zażyła znajomość, która w TVN ponoć nie była tajemnicą.

Producentka potwierdza, że Petera Lucasa poznała dużo wcześniej. – Jeśli pozyskuje się gwiazdę z zagranicy, to nie załatwia się tego jednym telefonem. Taka osoba musi się przygotować, zamieszkać w Polsce. Spotkaliśmy się wiele miesięcy wcześniej, by Peter Lucas mógł sobie tu poukładać życie – przyznała w rozmowie z nami.

Od pierwszej edycji “Tańca z gwiazdami”, widzowie snują domysły, na czym polega eliminacja par z programu. Zastanawiają się dlaczego odpadają faworyci, którzy są dobrze oceniani nie tylko przez jury, a pozostają osoby gorzej tańczące. Czwarta edycja pod tym względem jest szczególna. Szok wywołał odcinek, w którym odpadła atrakcyjna, niezwykle kobieca i dobrze oceniana aktorka Joanna Liszowska (w parze z Robertem Kochankiem). Niespodzianką była też przegrana Przemysława Sadowskiego (tańczący z Ewą Szabatin), który otrzymywał wysokie noty od czteroosobowego jury.

Bukmacherzy, których pytaliśmy, jakie były ich dotychczasowe typowania (można obstawiać, która para odpada). – Najczęściej typowaliśmy, że powinien odpaść Peter Lucas - mówił nam przed niedzielnym odcinkiem Arkadiusz Wasiak, główny bukmacher firmy Betako. – Znów typujemy, że on i jego partnerka Dominika Kublik odpadną w niedzielę. Na drugim miejscu jest Marcin Mroczek i Edyta Herbuś. Według nas to Kinga Rusin i Stefano Terrazzino mają największe szanse zatańczyć w finale - mówił nam Wasiak (w finale zatańczą pary Rusin-Terrazzino oraz Lucas-Kublik - przyp. red.).

Przed poprzednimi odcinkami bukmacherzy obstawiali, że odpadnie aktor pracujący w Hollywood. Stawiając na niego można było zarobić najmniej. – 50-60 proc. grających obstawiało, że odpadnie Peter Lucas – wspomina bukmacher.
O wyjaśnienie poprosiliśmy reżysera “Tańca z gwiazdami” Wojciecha Iwańskiego. – Kto wygra, a kto odpadnie tego nikt z nas nie wie – zaznacza. – Decyzja należy do widzów głosujących SMS-ami. Marcin Mroczek w jednym odcinku dostał najmniej głosów, a w następnym najwięcej – mówi reżyser show.

Jak zapewnia Iwański, Joanna Liszowska i Przemek Sadowski tańczyli wyjątkowo dobrze, ale nie zyskali sympatii widzów. Natomiast na prezenterkę Kingę Rusin głosuje wielu widzów. Program oglądają przede wszystkim kobiety, które solidaryzują się z nią, jako osobą skrzywdzoną przez los (mąż Tomasz Lis rozstał się z nią – przyp. red.), której trzeba pomóc.

Petera Lucasa Iwański określa jako osobę intrygującą. – Jest najstarszy z uczestników show, osiągnął coś na świecie. Zrezygnował ze wszystkich zajęć i skupił się wyłącznie na tańcu. Jest otwarty, nie wstydzi się łez, opowiada o sobie i jest w tym naturalny. Może o jego popularności decyduje to, że otarł się o Hollywood, a może wdzięk? To przystojny mężczyzna więc może się podobać kobietom i dlatego do tej pory nie odpadł – domyśla się Iwański.

Reżyser zaprzecza jakoby członkowie ekipy faworyzowali kogokolwiek. – Tańczący wszystko losują: kto jaki taniec tańczy w kolejnych odcinkach, w jakiej wystąpią kolejności, podkłady muzyczne – opowiada Iwański. Niczego szczególnego nie zauważył i – jak twierdzi – nie dotarły do niego żadne informacje na temat bliższej znajomości producentki i Petera Lucasa. – Nie widziałem, by łączyła ich bliższa zażyłość – zaznacza.

Zdaniem osób, które z nami rozmawiały Koniecka robi wiele, by zwyciężył Peter Lucas, ale to nie znaczy, że jej starania przyniosą efekt. Doniesienia prasowe, postawa widzów – wszystko ma wpływ na ostateczny wynik. W głosowaniu SMS-owym widzowie mogą przecież obdarzyć większą sympatią inną gwiazdę niż forowana. Pytanie tylko czy kiedykolwiek poznamy wyniki SMS-owego głosowania?

Jeśli prawdą jest faworyzowanie jednego uczestnika programu przez producentkę, to jest to skandal. Niepokojące wieści dotarły do nas ponad dwa tygodnie temu. Od 20 października próbowaliśmy dodzwonić się do wiceprezesa zarządu TVN i dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, ale za każdym razem mogliśmy rozmawiać tylko z jego asystentką. Dopiero po kilku dniach i naszych rozmowach z Agnieszką Koniecką oraz Wojciechem Iwańskim zadzwonił do nas rzecznik TVN Andrzej Sołtysik, od którego usłyszeliśmy m.in. pytanie: – Pani redaktor, czy można kogoś tak sfilmować, żeby wypadł dobrze albo gorzej?

Czy władze TVN wiedziały o tym, jaka sytuacja wytworzyła się w sztandarowym programie stacji? Czy osoba „bezpośrednio” zainteresowana może wpłynąć na program tak, by istotnie zwiększyć szanse tego, kogo sama wybiera? Wczoraj okazało się, że w finale zatańczy Peter Lucas ze swoją partnerką i Kinga Rusin ze swoim partnerem. Jak myślicie, kto wygra?

CZYTAJ TAKŻE:
Czy Peter Lucas wygra „Taniec z gwiazdami”?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Dzięki za wytłumaczenie. Oby więcej takich informacji, które najpierw pojawią się "u nas", a dopiero potem inni będą się na nie powoływać. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, rzeczywiscie Pudelek powołał sie tylko na Super Express.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super Express powołał się na tekst Doroty. Wszystko jest zgodnie z zasadami. Natomiast zasady złamał Pudelek. Jakiś tam redaktor nie potrafi (nie chce?) czytać tekstu ze zrozumienie, ponieważ w SE było wyraźnie napisane, że pierwszy raz o tej sprawie pisały link Na dodatek, redakcja Pudela nie reaguje na nasze maile i telefony. Ale to świadczy tylko o braku etyki zawodowej pracowników tego portalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorzu, oczywiście. Ale chodzi o to, czy "SE" nie podkradł tematu Dorocie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie tez przeczytałam o tej sprawie w Super Expressie dzień czy dwa po artykule Doroty. A Pudelek rzeczywiście powołuje się na Super Express.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Pierwsi będą ostatnimi" :o). Myślę, ze mniej ważne kto pierwszy. Liczy sie forma i jakość przekazu. Przekaz Dorot zdecydowanie bardziej mi odpowiada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam pytanie do autorki artykułu. Pudelek.pl podaje, że o "aferze" rozpisuje się Super Express. Kto był pierwszy? ;-)

http://www.pudelek.pl/artykul/1601/tajemnicze_znajomosci_lucasa/

Komentarz został ukrytyrozwiń

a to ciekawe. wszyscy wypisują tu swoje sympatie i antypatie. myslę, że gdzieś w internecie można znaleźć forum nt. Tańca z gwiazdami i innych show. Tam się powinno wypoowiadać. Wydawało mi się, że pod artykułem komentujemy artykuł, czyli, co było oke, a co mozna było dopracować, że tytuł to nie bardzo, że mało wypowiedzi, że coś jest rzetelne, a coś mało rzetelne, że artykuł to nie artykuł tylko rozważania autora, co mało się ma do informacji, etc. A potem widzimy tygodniowe statystyki, że pan iksiński to ma komentarzy 238, co ma niby oznaczać, że napisał świetny tekst. a może warto te komentarze przerzucić przez sito.

A to mój komentarz do artykułu: oczywiście, jak najbardziej napisany poprawnie - wypowiedzi bukmacherów i osób z TVN - to już przynajmniej nie są prywatne dywagacje. Tylko po co kolejny artykuł na ten sam temat? zauważyłam, że co niedziele widnieje art na ten temat. i żaden nie analizuje postaw społeczeństwa, tylko faktycznie donosi o nowinkach. idąc tym tropem - czy mogę co tydzień pisać, jaki ubaw mieliśmy oglądając familiadę i jakie trudne pytania dostały się zawodnikom. i w ogóle to cała sprawa jest podejrzana, bo rodzina Kowalczyków startuje po raz drugi i znów utrzymuje się juzt trzeci odcinek.......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyniki SMS: Kinga: 44%, Piotr 29%, Marcin 27%...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze się IV edycja nie skończyła a oni już zapowiadają V edycje na wiosne :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.