Facebook Google+ Twitter

Czy petycja kibiców ws. europucharów przynosi skutek?

Od minionej soboty, do przyszłego czwartku, piłkarscy kibice z całej Polski będą podpisywać się pod internetową petycją ws. odkodowania meczów polskich drużyn w pucharach europejskich.

Kilka dni temu Polsat poinformował, że mecze Wisły Kraków ze Skonto Ryga, wyemituje na swojej otwartej antenie, dostępnej dla każdego. Natomiast w sobotę pojawiła się informacja, iż eliminacje Ligi Mistrzów z udziałem istrza Polski, będą na antenach kodowanych (Polsat Sport lub Polsat Futbol), co spotkało się z wielką dezaprobatą kibiców z całego kraju.

Pewien internauta, w minioną sobotę, wpadł na pomysł napisania petycji ws. odkodowania meczó europejskich pucharów, i ta sprawa uzyskała rozgłos najbardziej na forach internetowych kibiców piłkarskich (najbardziej zaangażowany był kibicowski serwis wislakrakow.com). Informacja o petycji pojawiła się nawet w największych portalach informacyjnych.

27 czerwca w Przeglądzie Sportowym napisano, że najprawdopodobniej mecz Wisły zostanie wyemitowany na otwartej antenie Polsatu, lecz kibice nie chcą składać broni i zamierzają walczyć o pokazywanie meczów Jagiellonii Białystok. W poniedziałek do godziny 12:25 petycję podpisało aż 8621 osób.

Przypomnijmy, że dwumecz Śląska Wrocław przeciwko Dundee United, na pewno będzie puszczony na głównej antenie, ale głównie z tego powodu, że Zygmunt Solorz-Żak jest większościowym właścicielem wrocławskiej drużyny.

Link do petycji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

a za błędy stylistyczne odpowiada redakcja która poprawia mój tekst :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Kriki, tu nie chodzi o abonament, a o szacunek dla kibica. Jak TVP miało puchary to nikt nawet nie pomyślał, żeby wyemitować je na TVP Sport, tylko zawsze było na ogólnodostępnej stacji. Każdy i tak by sobie poradził, mniej lub bardziej legalnymi sposobami. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
koala92@poczta.onet.pl
  • koala92@poczta.onet.pl
  • 28.06.2011 19:24

oby przyniosła jakiś skutek...
trzeba się modlić by tvp odbiła puchary za rok

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.