Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21149 miejsce

Czy Polacy wyślą Tuska i Kaczyńskiego na Marsa?

Przygotowania do zasiedlenia Czerwonej Planety już trwają. Nie wiadomo tylko kto znajdzie się wśród szczęśliwców, którzy jako pierwsi zostaną mieszkańcami Marsa. A może sąsiadami przez płot staną się Donald Tusk i Jarosław Kaczyński?

Fotomontaż / Fot. Anna WolecMars One to misja jedyna w swoim rodzaju. Wybrane osoby będą mogły wyruszyć w podróż swojego życia, by po półrocznym locie na zawsze stać się… Marsjanami. Uczestnicy misji nie będą bowiem mieli szans na powrót. Będą żyli w specjalnie przygotowanych, nadmuchiwanych domach o powierzchni 250 m3 każdy.

Misja tylko dla wybranych


O zamieszkanie na Marsie stara się już blisko 1000 osób z całego świata, ale wymagania nie są małe. Aby przejść rekrutację, trzeba być optymistą i mieć niezłomnego ducha, a także wykazać się szczególnym poczuciem humoru. Ponieważ mieszkańcy Marsa będą zdani sami na siebie, ważne jest idealne zdrowie. Przyda się również doświadczenie przed kamerą, ponieważ pobyt na Marsie będzie nieustannie transmitowany na Ziemię.

Z pewnością nie każdy poradzi sobie z takim stresem. Najlepiej więc od razu wybrać osoby sprawdzone, które nie będą czuły się niezręcznie, gdy codzienne, niełatwe wyzwania będą musiały podejmować pod okiem kamery.

- Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro oraz Janusz Palikot, rządząc Polską przez ostatnią dekadę, niejednokrotnie wykazali się swoimi licznymi talentami – uważa Stanisław Hyrnik, założyciel portalu PolskiePiekielko.pl. - Dlatego w ramach uznania dla ich zasług, postanowiłem zainicjować akcję zbierania podpisów pod petycją zachęcającą ich do wzięcia udziału w rekrutacji do programu Mars One.

Zdaniem Stanisława Hyrnika, liderem wyprawy powinien być Donald Tusk, który przez 6 lat rządów pokazał swoje „niezwykłe” umiejętności menedżerskie i organizacyjne. Oprócz niego na Marsa powinien polecieć Jarosław Kaczyński, który będzie skutecznie dbał o budowanie nowego świata na fundamencie solidarności oraz odpowiadał za przygotowanie założeń marsjańskiej polityki prorodzinnej. Natomiast zadaniem Zbigniewa Ziobro będzie pilnowanie, aby nowa ludzka osada powstawała zgodnie z zasadami sprawiedliwości. Ostatni wybraniec – Janusz Palikot być może będzie miał okazję sprawdzić się w dyplomacji międzygatunkowej.

Wyślijmy polityków w kosmos


Jak jednak zachęcić polskich polityków do udziału w tej niezwykłej misji? Z pewnością tym, co może przekonać tak zdeklarowanych demokratów, jest poparcie ze strony społeczeństwa. Na szczęście obywatele mogą pomóc swoim przedstawicielom w podjęciu kosmicznego wyzwania, podpisując się pod stosowną petycją. Można to zrobić na stronie http://www.petycjeonline.com/wyslijmy_politykow_na_marsa_bo_jest_okazja.

- Jeśli cała proponowana czwórka naszych mężów stanu spełni wolę ludu i wyruszy na Marsa z misją niesienia cywilizacji, Polacy złapią oddech. Natomiast jeśli następcy czwórki będą naśladować swoich poprzedników i nieudolnie rządzić Polską, to trzeba pamiętać, że plany Mars One przewidują wysyłanie kolejnych misji co kilka lat… - zauważa redaktor serwisu PolskiePiekielko.pl.

Warto więc już teraz wziąć sprawy w swoje ręce i wysłać polityków tam, gdzie ich miejsce: w kosmos.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tylko 35 podpisów pod petycją. Dlaczego tak mało?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy wysłać tych dwóch ze zdjęcia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.