Facebook Google+ Twitter

Czy polska bezprawiem stoi?

Jeśli społeczności będą ulegać głębszym procesom degeneracyjnym moralności, to nie unikniemy buntów, rewolucji. Chcecie mi wierzcie – chcecie nie wierzcie. Ja jednak nie wróżę Polsce długiego trwania w pokoju i jedności.

http://wgospodarce.pl/informacje/1603-gazeta-bankowa-jak-sad-zalegalizowal-niewyplacanie-wynagrodzenia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nasi bracia mniejsi czyli zwierzęta są zupełnie uzależnione od człowieka . Dlatego ,że tak źle je traktujemy nie zadbamy o drugiego człowieka .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarz z 20.40 wstawiłem pomyłkowo. Byłem przekonany, że wstawiam go pod artykułem Zaniedbane człowieczeństwo, który jest tutaj: link
Przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy takie miasto jak Szczecin nie stać na przeznaczenie nieużytkowanego budynku na mieszkania dla ludzi, którym w życiu się nie powiodło? Czy w ogóle ludzi nie stać na wspieranie słabszych? Dlaczego ludzi stać na budowę schronisk dla zwierząt bezdomnych, a uparcie trwają w niechęci pomagania istotom z tego samego gatunku? Budujemy obiekty służące do zaspokajania potrzeb komercyjnych, a nie chcemy pochylić się nad – w jakimś tam sposób – człowiekiem upośledzonym? Powinniśmy kierować się uczuciami – nawołują miłośnicy zwierząt. Ubolewamy nad losem zwierząt, a nieporadnego człowieka wyrzucamy z mieszkania na bruk. Jak ktoś źle traktuje psa, przetrzymuje w małej klatce, lub wiąże na krótkiej smyczy zostanie ukarany grzywną. A za wyrzucenie na bruk nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, gdy mieszkańcowi nie przysługuje prawo do mieszkania socjalnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.