Facebook Google+ Twitter

Czy polska bezprawiem stoi?

Jeśli społeczności będą ulegać głębszym procesom degeneracyjnym moralności, to nie unikniemy buntów, rewolucji. Chcecie mi wierzcie – chcecie nie wierzcie. Ja jednak nie wróżę Polsce długiego trwania w pokoju i jedności.

http://wgospodarce.pl/informacje/1603-gazeta-bankowa-jak-sad-zalegalizowal-niewyplacanie-wynagrodzenia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nasi bracia mniejsi czyli zwierzęta są zupełnie uzależnione od człowieka . Dlatego ,że tak źle je traktujemy nie zadbamy o drugiego człowieka .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarz z 20.40 wstawiłem pomyłkowo. Byłem przekonany, że wstawiam go pod artykułem Zaniedbane człowieczeństwo, który jest tutaj: link
Przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy takie miasto jak Szczecin nie stać na przeznaczenie nieużytkowanego budynku na mieszkania dla ludzi, którym w życiu się nie powiodło? Czy w ogóle ludzi nie stać na wspieranie słabszych? Dlaczego ludzi stać na budowę schronisk dla zwierząt bezdomnych, a uparcie trwają w niechęci pomagania istotom z tego samego gatunku? Budujemy obiekty służące do zaspokajania potrzeb komercyjnych, a nie chcemy pochylić się nad – w jakimś tam sposób – człowiekiem upośledzonym? Powinniśmy kierować się uczuciami – nawołują miłośnicy zwierząt. Ubolewamy nad losem zwierząt, a nieporadnego człowieka wyrzucamy z mieszkania na bruk. Jak ktoś źle traktuje psa, przetrzymuje w małej klatce, lub wiąże na krótkiej smyczy zostanie ukarany grzywną. A za wyrzucenie na bruk nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, gdy mieszkańcowi nie przysługuje prawo do mieszkania socjalnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.