Facebook Google+ Twitter

Czy prezydent Komorowski zostanie nowym cesarzem Japonii?

Bronisław Komorowski podczas wizyty w japońskim parlamencie zachował się tak, jakby krzesło spikera japońskiego parlamentu, służyło, jako platforma widokowa a on sam był nowym cesarzem Japonii. Jego zachowanie to była czysta błazenada!!!

Zdaje się, że prezydent Komorowski zachorował na „chorobę japońską”, bo tylko tak można wytłumaczyć jego błazeńskie zachowanie w parlamencie Japonii.

http://niezalezna.pl/64639-obciach-roku-komorowski-wchodzi-w-butach-na-fotel-w-japonskim-parlamencie

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/856226,wpadki-komorowskiego-w-japonii-powiedzial-chodz-szogunie-i-wszedl-w-butach-na-fotel-szefa-parlamentu.html
Gdyby ten człowiek występował, jako osoba prywatna to może robić z siebie zwykłego pajaca. Jednak to jest głowa państwa reprezentująca Polskę. I teraz cały świat śmieje się nie tylko z samego Komorowskiego, ale i z naszego kraju, co jest rzeczą niedopuszczalną.

Pomimo to media służące rządzącemu establishmentowi nadal popierają Bronisława Komorowskiego.
Pozostaje, więc zapytać-, kto potrzebuje takiego prezydenta?

Jak się okazuje obecny prezydent jest nie tylko strażnikiem żyrandoli w pałacu prezydenckim, ale też i występuje w roli błazna. Jestem przekonany, że taki człowiek nie powinien być prezydentem tego kraju. Z takim zachowaniem i postępowaniem, co najwyżej może się nadawać na prezydenta republiki bananowej!!!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.