Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2325 miejsce

Czy Prezydent RP Andrzej Duda wręczy nagroody Laureatom 2016

15 czerwca odbędzie się w Sochaczewie już VI Wydarzenie Artystyczne "Kocham Polskę...Władysław Ślewiński " W programie, którego jest: Gala wręczenia nagród Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Nagrody imienia Władysława Ślewińskiego

 / Fot. Jarosław Miaśkiewicz Alfabetyczna lista laureatów 2016r.

V Sochaczewskiego – Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
im. Władysława Ślewińskiego

pod hasłem. „Kocham Polskę…My- Polacy „



A
B
Monika Boruta -Sałacińska, Sochaczew
Zbigniew Błaszczyk, Włocławek
Konrad Badowski lat 3 z siostrzyczka lat 2 tatą i mamą, cała rodzinka, kategoria: prace rodzinne, Bydgoszcz
Kamil Biernacki, Warsztaty Terapii Zajęciowej

C
Laura Cichocka, lat 11, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiskitkach
Alicja Chocyk lat 8, ZSP Nr 6 Żyrardów
Ewa Chmielewska, Sochaczew
D
Barbara Derda, Sochaczew
Dominik Detka, lat 12, Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie
Olga Dłutek, lat 14 Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie
E
F
G
Alicja Głąb, lat 10 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Klaudiusz Grabisna, Sochaczew, Warsztaty Terapii Zajęciowej
Wojtek Grochowski, lat 3,5 z mamą, Celestynów kategoria prace rodzin
H
I
J
Magdalena Jacak, SP Nr 7 Lublin
K
Magdalena Kosiarek, lat7, Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie
Bartosz Kowalewski, kl. II Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie
Maja Kolonko, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultura Nr 1 w Tychach
Zosia Kurnik, lat6 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Julia Krysztowiak SP w Młodzieszynie
Julia Kamińska kl. III Gimnazjum w Iłowie
Jan Kufera, lat 13 ZS w Baranowie
Agata Kwiatkowska, kl. II Liceum Plastyczne im. W. Gersona w Warszawie kat. szkoły średnie
Natalia Kamińska, lat 18, LO im. F. Chopina Sochaczew
Wiktoria Kuszaj, Sochaczew, Warsztaty Terapii Zajęciowej
L
Ł
Mikołaj Łukawski, Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie
M
Karolina Mertens, lat 9 Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Łukasz Mrożek, lat 18, Liceum Plastyczna A. Kenara Zakopane
Zuzanna Musioł, PCK Powozownia w Radziejowicach
N
Gabriela Nowak lat. 16 ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza
O
P
Julia Pająk, lat 8, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Emilia Pakuła lat 10,Szkoła Podstawowa Nr4 im. Janusza Korczaka
Joanna Paluch, lat 13 Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum w Żyrardowie
Ignacy Pałka, Radom
Waleria Pylypenko Szkoła Podstawowa nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
Elżbieta Pyra, Włocławek
[b]R
S[/b]
Marzena Salwowska, Toruń
Julia Słacińska, SCK instruktor : Monika Boruta –Sałacińska Sochaczew
Beata Samborska, Sochaczew
Ola Sanecka, kl. II Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie
Marzanna Sobieraj, Sochaczew
Karol Szaniewski, lat 9, Pszczyna
Katarzyna Stolarska, „Powozownia” w Radziejowicach
Katarzyna Suchoń, Żywiec
Kamila Szymonowicz, lat 16, ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza
Ś
Alicja Ścigocka kl.IV Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie
T
AleksandraTumkiewicz, lat 16, ZSP im. T. Kantora Dąbrowa Górnicza
U
V
Lisa van Ommeren, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
W
Katarzyna Wójtowicz, ZS w Nowej Suchej l.15 nauczyciel : Małgorzta Szostak
Z
Wiktoria Zabłocka, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultura Nr 1 w Tychach
Natalia Zięba, l. 4, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia ss. Serafitek w Nowym Targu
Ż
Urszula Żochowska, Szkoła Podstawowa im. św. M Kolbego w Teresinie nauczyciel: Agnieszka Fortuna
Oliwia Żołnacz, ucz. kl. IV Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.