Facebook Google+ Twitter

Czy rak trzuski u Róży Nowak z Mińska ma być wyrokiem?

Rak trzustki jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Pogodna dziewczyna, jaką jest Róża, wcale nie dopuszczała myśli, że ją to spotka. Wyrok usłyszała w styczniu. Rak trzustki i szanse na wyleczenie w Polsce są bliskie zeru.

Róża Nowak grafika. / Fot. Apel pomocyMożliwość leczenia istnieje w Meksyku. Pojawiła się nadzieja, więc i tę szansę trzeba wykorzystać. Róża nie poddaje się chorobie. Parę dni temu zaręczyła się z Kamilem. Zdjęcia z tej uroczystości są zamieszczone na stronie internetowej.

Akcja pomocy na rzecz chorej Róży trwa. Wierzymy, że nam się uda.Rafał Jackiewicz apeluje o pomoc dla 23-letniej dziewczyny.www.rozanowak.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/chce-przed-smiercia-wyjsc-za-maz_132922.html?p=2

Komentarz został ukrytyrozwiń

Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Studia magisterskie, praca zawodowa, kursy doskonalące znajomość języków obcych, zajęcia sportowe - to tylko część codziennego życia Róży. Była zawsze pogodna, uśmiechnięta, skora do pomocy innym, a przede wszystkim szczęśliwa!

Jednak w styczniu tego roku jej życie zmieniło się nie do poznania.

Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe.

Mimo braku środków finansowych, bezlitosnych statystyk obrazujących śmiertelność osób cierpiących na raka trzustki, bardzo szybkiego postępu choroby, wielkiego cierpienia, a także prognoz lekarzy nie pozostawiających żadnych złudzeń, Róża posiada ogromną chęć życia, wolę walki i wielką nadzieję, że uda jej się przezwyciężyć raka albo chociaż zatrzymać jego postęp. Nie odbierajmy jej tego. Pomóżmy zebrać potrzebną kwotę, aby miała szansę pokonać chorobę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.papilot.pl/article/7878/Pomozmy-chorej-na-raka-trzustki-Rozy.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=_MRRlXfx0n0

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2010 18:42

Już jutro - 14 marca od godziny 16:00 zapraszamy do Klubu Sekcja8 w Mińsku Mazowieckim na koncert "Muzyka dla Róży". Zagra 6 dobrze znanych znanych publiczności DJów. Bilet - cegiełka 10zł. Zapraszamy!
http://www.rozanowak.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Film:
http://www.youtube.com/watch?v=I7eTwm2Ntks

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.pb.pl/4/a/2010/03/12/Pomozmy_Rozy_naszej_kolezance

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.