Facebook Google+ Twitter

Czy rezydent Komorowski straci koronę?

Bronisław Komorowski bardziej pasuje do obrazu rezydenta aniżeli prezydenta tego kraju. Po jego działaniach trudno jednoznacznie określić jaki kraj on chce reprezentować!!!

Po jego działaniach można stwierdzić, że jest to człowiek całkowicie uzależniony od oczekiwań partii, z której się wywodzi – a więc Platformy Obywatelskiej, na co wskazują decyzję w tak ważnych dla Polaków sprawach jak: sprzeciw wobec wydłużenia wieku emerytalnego, przeprowadzenie referendum emerytalnego, czy referendum w sprawie „sześciolatków”.

Nie liczy się on z oczekiwaniami zwykłych Polaków czy też polskich przedsiębiorców, lecz z interesami globalnego kapitału. Dlatego Bronisław nigdy nie opowie się za opodatkowaniem zagranicznych koncernów czy banków tak jak to się stało na Węgrzech za sprawą Wiktora Orbana.

Dopiero chęć wygrania wyborów skłoniła go do konieczności zajęcia się sprawą ograniczenia masowej emigracji Polaków zmuszonych do poszukiwania pracy. Wcześniej ten salonowiec w ogóle tego problemu nie dostrzegał, bo nie dostrzegała go też i Platforma Obywatelska, niechętna do ingerowania państwa w interesy biznesu – zwłaszcza tego dużego.

Wątpliwości budzą warunki pomocy państwa dla tych przedsiębiorców, którzy zatrudnią młodych pracowników na okres 2 lat, bo nie jestem pewny czy chodzi tutaj o ograniczenie bezrobocia czy też o dotowanie z budżetu państwa tych biznesmenów, którzy zechcą tymczasowo zatrudnić tych młodych ludzi, po czym będą mogli ich bezkarnie zwolnić.

Nie mam oczywiście żadnych wątpliwości, że podstawowym elektoratem Bronisława są oczywiście właściciele prywatnych firm, którzy nauczyli się traktować polskich pracowników niczym chłopów pańszczyźnianych, na co wskazywał nawet zastępca redaktora naczelnego bardzo wpływowego magazynu ekonomicznego „Forbes”.

http://www.forbes.pl/folwark-polski,artykuly,162623,1,1.html

Bardzo interesujące są też poglądy jego żony – Anny Komorowskiej na sprawy emigracji.

http://telewizjarepublika.pl/anna-komorowska-emigracja-za-praca-to-nie-dramat-to-szansa,19989.html

Jestem przekonany, że dla Bronisława najważniejsze jest to, co powiedzą władze Platformy Obywatelskiej, przedstawiciele establishmentu oraz UE a nie to, co chcą obywatele tego kraju.

Podczas debaty Komorowski próbował oskarżać Andrzeja Dudy, że w Parlamencie Europejskim działał przeciwko polskim górnikom. Zobaczcie, więc jak wyglądała prawda.

http://m.niezalezna.pl/67164-komorowski-wymachiwal-kartka-podczas-debaty-bloger-przejrzal-dokument-manipulacja

http://gpcodziennie.pl/40237-wrzutka-komorowskiego-to-bujda.html#.VVpATPntmko

Sam miałem okazję przekonać się, jak obecny rezydent zachowuje się w sytuacji poważnego konfliktu społecznego, jakie miał miejsce na Śląsku podczas długotrwałego strajku w JSW. Do tej postawy chowania głowy w piasek nawiązałem w tym artykule:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jsw_panstwo_istnieje_tylko_teoretycznie_324171.html

Fakty świadczą bezsprzecznie o ty, że to właśnie Andrzej Duda występuje w obronie polskiego górnictwa!!!

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/duda-apeluje-do-komorowskiego-o-obrone-kopaln-,12748507845

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Duda-apeluje-do-prezydenta-o-weto-do-ustawy-gorniczej,wid,17180007,wiadomosc.html?ticaid=114e35

W przeciwieństwie do rezydenta Komorowskiego, Andrzej Duda opowiada się również za zatrzymaniem wysprzedaży polskiego majątku narodowego.

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-duda-jestem-przeciwko-sprzedazy-polskiego-majatku-za-bezcen,nId,1735478

Warto też poznać, jacy to ludzie wchodzą w skład Ogólnopolskiego Komitetu Wyborczego Andrzeja Dudy i jaka jest jego wizja prezydentury.

http://andrzejduda.pl/komitet-poparcia

Wśród organizacji popierających Andrzeja Dudy znalazła się również i Solidarność.

http://telewizjarepublika.pl/duda-z-poparciem-quotsolidarnosciquot-podpisano-umowe-programowa,19759.html

Niebezpieczeństwo wygrania wyborów przez Andrzeja Dudy wywołało panikę w obozie rządzącej sitwy, która to doprowadziła Polskę do stanu państwa neokolonialnego. Stąd głos zabrały takie postacie wzajemnej adoracji- jak: Aleksander Kwaśniewski: pseudonim-„Salonowiec”, Lech Wałęsa: pseudonim-„Judasz”, Leszek Balcerowicz: pseudonim- „Lichwiarz”, Jerzy Buzek: pseudonim-„Likwidator”, Janusz Lewandowski: pseudonim-„Grabarz”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Aleksander-Kwasniewski-poparl-Bronislawa-Komorowskiego,wid,17530252,wiadomosc.html?ticaid=114e36&_ticrsn=5

http://wpolityce.pl/polityka/243714-walesa-jak-komorowski-straszy-andrzejem-duda-jesli-zostanie-prezydentem-to-bedzie-rewolucja

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-balcerowicz-czas-by-nie-dopuscic-do-powrotu-najgorszego-rezimu/qrtfrd

W bogatym życiorysie rezydenta Komorowskiego pojawiła się też wzmianka o tym, że przymierzał się on do objęcia fotela nowego cesarza Japonii, co jak widać nie spodobało się samym Japończykom.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czy_prezydent_komorowski_zostanie_nowym_cesarzem_japonii_325593.html

Jednak już nie śmieszna a raczej skandaliczna jest wypowiedź tego rezydenta na temat tego, co stało się w Jedwabnem. Bronisław Komorowski powiedział tam dokładnie to, co chciały usłyszeć wrogie Polsce środowiska żydowskie, które oczekują od Polski nie tylko przyznania się do winy, ale też i uzyskania finansowej rekompensaty za rzekomą współpracę Polaków z niemieckim okupantem w zagładzie Żydów w Polsce.

http://fakty.interia.pl/historia/news-jedwabne-komorowski-jeszcze-raz-prosil-o-wybaczenie,nId,902325

Co gorsza rezydent Komorowski obiecał Żydom wypłatę odszkodowań które chciał uzyskać z sprzedaży polskich lasów, co próbowano wprowadzić za pomocą nocnego głosowania w Sejmie.

http://fakty.interia.pl/prasa/news-wsieci-rzad-chcial-sprzedac-polskie-lasy-by-splacic-zydow,nId,1591990

Dlatego nie należy się dziwić temu, że te niezwykle przebiegłe środowiska żydowskie od pewnego czasu nasilają ataki na Polskę, chcąc w ten sposób wyłudzić nienależne im odszkodowania.

Na czym polega ten biznes mówi w swojej książce oraz filmie prof. Norman Finkelstein pt " Przedsiębiorstwo Holokaust"


http://www.pch24.pl/finkelstein--o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy,18813,i.html

Postawa w tej sprawie Komorowskiego rodzi tutaj zasadnicze pytanie – czy jest on prezydentem Polski czy może Izraela?

http://www.cda.pl/video/20871372/Polska-vs-Zydzi-Mariusz-Max-Kolonko-pyta-jak-jest-

Polska potrzebuje prezydenta, który w sposób godny będzie nie tylko reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, ale przede wszystkim – będzie konsekwentnie bronił polskich interesów zarówno w kraju jak też i za granicą.

Nie mam, co do tego żadnych wątpliwości, że rezydent Komorowski nigdy nie był i nie będzie takim prezydentem!!!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ciekawy tekst, sporo celnych spostrzeżeń

Komentarz został ukrytyrozwiń

celne i udokumentowane dobrze podsumowanie rządów PO.

P. L. Małkowski - mam wrażenie, że pan nie myśli tyko zionie ogniem nienawiści do pana prezesa i spółki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze jeden "ruski" agent wpływu. Ruska(kaczyzm jest tworem KGB) propaganda działa jak jeden przeolbrzymi, zbiorowy Goebbels i odnosi znaczne sukcesy bo:

Ludzie ukształtowani w zbiorze pewnych reguł, kulturze, obyczajowości, nie potrafią przeciwstawić się komuś, którego postępowanie znacznie przekracza ich sposób widzenia świata. Kiedy Hiszpanie walczyli z Aztekami, to ci byli tak przekonani, że koń z jeżdżcem stanowią jeden organizm, że wsadzali jeżdżca na konia, gdy ten z niego spadł. Kiedy bracia Kaczyńscy bezpodstawnie i po chamsku oczernili L. Wałęsę i zdeptali symbol "Solidarność", to tylko kilku ludzi wyraziło swoje oburzenie zamiast gremialnie nazwać podłych chamów, podłymi chamami. Polacy zachowali się jak ci Aztekowie. W Polsce, jeśli ktoś zachowa się podle, nawet celowo, żeby coś ugrać, to stara się to ukryć, a przyłapany, tłumaczy się lub odpowiada agresją. J. Kaczyński zachowuje się po chamsku "na bezczelnego" i powtarza postępowanie J. Goebbelsa "na żywca". Jeżeli ktoś nie przejmuje się tym "co ludzie powiedzą" to znaczy, że ktoś inny go ocenia, chwali lub gani, wyznacza zadania. W naszych warunkach tym kimś innym może być tylko KGB-FSB. Tak więc Kaczyński, a gdy już się skompromitował, A. Duda jest wtyką rosyjskich służb specjalnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sfrustrowany człeczek bredzi o "rezydencie",który reprezentuje tylko swoją partie,ten drugi kandydat to jest ,co ?? samodzielny-przecież to prezes wyciągnął go z niebytu i postanowił kierować nim z tylnych rzędów.Nie rób poruty -jak mawia młodzież,poznać od razu zajadłego pisiora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.