Facebook Google+ Twitter

Czy Rutkowski mówi prawdę? Policja nadal nie znalazła ciała Madzi

Detektyw Krzysztof Rutkowski odtrąbił triumf nad policją, ogłaszając wieść o znalezieniu ciała małej Madzi i wyznania przez jej matkę prawdy o śmierci dziewczynki.

Nie po raz pierwszy Krzysztof Rutkowski wznieca zainteresowanie mediów. Czy ma rację? Dwukrotnie dzisiaj, jako były dziennikarz policyjny, kontaktowałem się z policjantami zaangażowanymi w wyjaśniane zniknięcia dziewczynki.

Pierwszy raz około godziny 8., drugi raz około 13.30. W obu przypadkach, zarówno z ust rzecznika prasowego KMP w Sosnowcu, komisarza Pawła Warchoła, jak i podinspektora Andrzeja Gąski, rzecznika Prasowego KWP w Katowicach, szefa Zespołu Prasowego KWP, usłyszałem, że w miejscu sugerowanym przez Rutkowskiego nie znaleziono ciała dziewczynki, mimo że w poszukiwania zaangażowanych jest około osiemdziesięciu policjantów.

Nie przesłuchano jeszcze matki dziewczynki. Przesłuchanie przeprowadzi prokurator Prokuratury Okręgowej w Katowicach.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

roberta
  • roberta
  • 04.02.2012 09:11

@ quando dzisiaj godz, 9-01
Dokładnie tak quando. Nie może być tak że każdy chuj na swój strój ! Dość bałaganu i tego kurwa hochsztaplera ! Ciul z płaskim łbem w tajemniczych ciemnych okularach. Całą noc patrzę jak ta menda kręci się obok policji a jakby się dało to by w dupę ukąsił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
quando
  • quando
  • 04.02.2012 09:01

Rutkowski wreszcie dostanie po jajach i tak być powinno. Tym razem chyba policja się wkurwiła. Od trzech lat ma cofniętą licencję detektywa i działanie opiera wyłącznie na robieniu dużego hałasu. Na podobnej zasadzie Kopaczowa "wprowadziła reformę i skutki podobne do pseudo detektywa. Rutkowski podlega prawu tak samo jak każdy z nas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda okaże się bardziej tragiczna niż nam się wydaje. Proszę to zapamiętać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rutkowski robi tylko zamieszanie,chce się wypromować na tej tragedii...A swoją drogą,głowę dam iż dziecko zostało sprzedane...Tę kobietę nie powinno nazywać się matką.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 03.02.2012 16:24

nie można z rutkowskiego robić inkwizytora zrobił kawal dobrej roboty policja chyba od poczatku wiedziała o matactwie bo kto sie nie poddaje pod wariograf ... kto ma coś na sumieniu/ ale ma bardziej związane ręce,, a tu trzeba było wycisnąć ,,tak jak rutkowski..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Elżbieta Szychlińska
  • Elżbieta Szychlińska
  • 03.02.2012 16:17

Wierzę ,że dziewczynka żyje ! Dwa filmy krążące po W 24 powinny zostać zdjęte . Celebryta Rutkowski pokazał wyznanie matki . Może jest w szoku a Rutkowski jak prokurator z minionej epoki , wyciska odpowiedź

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 03.02.2012 16:00

Rutkowski ma tę "przewagę"nad policją,że nie jest zobligowany do przestrzegania przepisów,a w szczególności zachowania tajemnicy śledztwa.Może brylować w mediach i pleść co mu ślina na język przyniesie bez obawy poniesienia jakiejkolwiek konsekwencji z tytułu tego godnego pożałowania spektaklu.Najpierw pokazał całej Polsce zmanipulowaną przez siebie rodzinę pokrzywdzonej,roztoczył atmosferę zagrożenia-ustawijąc za sobą uzbrojonych po zęby i zamaskowanych ochroniarzy-nakierował uwagę opinii publicznej na jeden wątek sprawy,aby na koniec "przejechać"się po policji jak po łysej kobyle,zarzucając jej daleko idące zaniechania.Nie omieszkał tym samym przy okazji tej tragedii,załatwić swoich porachunków z policją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie ! w twoje wiadomości uwierzę, reszta to tania sensacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.