Facebook Google+ Twitter

Czy Sanepid zarządzi kwarantannę Aleksandra Kwaśniewskiego?

- Sanepid to, kolejna po ABW, CBŚ i CBA, instytucja publiczna wciągnięta do brutalnej kampanii politycznej - uważa współpracownik byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego Waldemar Dubaniowski. To reakcja na dzisiejszą informację, że inspekcja sanitarna zamierza zbadać, czy były prezydent faktycznie cierpi na tropikalną chorobę, o której wspominał wczoraj dziennikarzom.

- To jest nasz obowiązek – powiedział dla radia TOK FM Andrzej Wojtyła, Główny Inspektor Sanitarny. Dodał również, że inspektorzy zbadają i ocenią, czy choroba może stanowić zagrożenie dla innych.

Aleksander Kwaśniewski / Fot. PAPW razie wykrycia niebezpieczeństwa, były prezydent będzie zmuszony poddać się kwarantannie. Odizolowani zostaną wszyscy, którzy mogli mieć kontakt z nosicielem choroby. Sanepid domaga się od lekarza Aleksandra Kwaśniewskiego informacji dotyczących choroby oraz przepisanych leków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Hmmm - oczywiście, że sprawa jest tragifarsą. Ale czy nie powinny sie wypowiedziec - jesli już medycyna w ten burdel wkroczy - akademie medyczne na temat zdolności do pełnienia władzy i cech osobowosciowych ludzi o cechach degeneracji genetycznej oraz "wysokich" inaczej?
Bo od dwóch lat widać golym okiem, że coś jest nie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Istna Farsa ... Tak zamknijcie pół kraju w kwarantannie a na wybory pójdą tylko Ci zdrowi (zdrowo myslący) ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadziu, ja jestem tym załamany. Rzecz w tym, że jak ktoś się sam prosi o śmieszność to ma na co zasługuje. Co tu powiedzieć, gdy wspaniały człowiek staje się...honorowym ambasadorem Filipin;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miczar! robisz sobie podśmie....i z poważnych rzeczy! Wszystko musi być przeanalizowane naukowo i zatwierdzone. I wiara i choroba! Cie chorrrroba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet Kościół poddaje objawienia naukowej analizie, więc nie ma rady. Tylko po co było robić z LiD-u rodzinę betańską?! Oby teraz wystarczyło tylko odseparowanie lidera, który zbłądził. I uniknąć eksmisji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba będzie cały LiD poddać kwarantannie, Jarka też, bo przecież od czasu debaty Kwas nie wyjeżdżał na Filipiny, więc nosił ową przypadłość ;) Tak na serio, to miejmy nadzieję, że ostatecznie potwierdzą, że żadnej choroby nie ma i LiDowi poleci za małe kłamstewka dużo w dół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żałosny koniec. Szkoda że tak późno. Już nawet Agora robi z niego błazna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.