Facebook Google+ Twitter

Czy Snowden poślubi rosyjską agentkę? Powiedział jej "Tak"

Śliczna Anna Chapman - "agentka 90-60-90" - w czwartkową noc oświadczyła się przystojnemu zbiegowi z USA, "ćwierkając" lakonicznie, ale i niedwuznacznie na Twitterze: "Snowden, wyjdziesz za mnie?". Odpowiedział: "Ożeniłbym się".

 / Fot. Wikimedia CommonsTydzień temu Assange, niczym wytrawny prorok przewidział, że amerykański szpieg Snowden może utknąć na lotnisku Szeremietiewo na dłużej, a w Rosji może pozostać na zawsze. Sprawa jest bliska spełnienia obu tych przepowiedni. Edward Snowden może bowiem dostać rosyjskie obywatelstwo. Tak twierdzą rosyjscy dziennikarze. Warunek: musi ożenić się z byłym szpiegiem, piękną Anną Chapman. Czy to możliwe? Ależ tak. Na swoim blogu oświadczyła się jemu i zapytała kokieteryjnie: "ożenisz się ze mną?" Sprawa nabrała barwnych rumieńców, wszak od dwóch dni trwa między nimi wymiana internetowej korespondencji.

Zobacz zdjęcie - Anna Chapman, była rosyjska agentka/Alexander Zemlianichenko Jr/AP /East News) - interia.pl - Snowden odpowiedział.

Słynna jeszcze niedawno rosyjska agentka (ros. szpionka) Anna Chapman (rocznik 1982) z Wołgogradu, dzięki swojej idealnej figurze, jaką obdarzyła ją wspaniałomyślna natura, zwana w Rosji "agentką 90-60-90", chce wyjść za mąż za niezwykle odważnego demaskatora służb specjalnych USA, Edwarda Snowdena. Amerykański zdrajca Edward (według władz USA), blisko dwa tygodnie temu, znalazł się w "mysiej" pułapce i utkwił w beznadziejnej sytuacji, w strefie tranzytowej lotniska Szeremietiewo.

Zobacz zdjęcie ślicznej agentki - Anna Chapman na okładce rosyjskiego "Maxima" (fot. maximonline.ru) - wyborcza.pl.

Rudowłosa piękność rosyjskich służb, wsławiona brawurowym udziałem w głośnym rosyjsko-amerykańskim skandalu szpiegowskim w 2010 roku, musiała powrócić z Nowego Jorku, gdzie została zdemaskowana, do Rosji w trybie specjalnego wydalenia. Władze USA, trzy lata temu wymieniły ją i dziewięciu innych rezydentów rosyjskiego wywiadu, "na Rosjan więzionych w ojczyźnie za szpiegostwo".

Śliczna Chapman - "agentka 90-60-90" - w czwartkową noc superpełni Księżyca oświadczyła się przystojnemu zbiegowi z USA, ćwierkając lakonicznie, ale i niedwuznacznie na swoim Twitterze: "Snowden, wyjdziesz za mnie?", o czym pisze wyborca.pl - Rosyjska agentka. No, cóż – powie znawca damskich serc - kobiecie wolno kochać, kogo zechce i ile razy zechce. Każda kobieta to fortepian – tylko trzeba umieć grać- mawiała Gabriela Zapolska.

Wygląda to na propozycję nie do odrzucenia – pisze portal wyborcza.pl. Młodziutka Rosjanka kusi nie tylko swoją urodą, sprytem działania i uwodzenia. "Mogłaby ona w dramacie Amerykanina odegrać rolę Danuśki, która nakrywszy idącego na ścięcie Zbyszka nałęczką, ocaliła go przed kaźnią. Poślubiwszy Annę Chapman, Edward Snowden (29 lat), w ramach łączenia rodzin, mógłby opuścić lotnisko Szeremietiewo, bez żadnego proszenia o azyl. A, gdyby wkrótce po tym okazało się, że niewinna Anna jest kolejną "córką" Putina?

A, co na to politycy Rosji? Edward Snowden powinien znaleźć sobie jakiś inny kraj, aby w nim zabiegać o azyl - oświadczył w czwartek, 4 lipca 2013 roku, wiceminister spraw zagranicznych Rosji, Siergiej Riabkow – podaje portal interia.pl - Snowden odpowiedział Chapman. Według Reutera - Siergiej Riabkow zasygnalizował zniecierpliwienie władz Kremla przedłużającym się pobytem Snowdena na lotnisku.

Ale w piątek, 5 lipca, były współpracownik CIA odpowiedział w Internecie: "Ożeniłbym się z Chapman bez względu na wszystko". W uzupełnieniu dodał: "Wystarczy na nią spojrzeć". Czy to uzupełnienie to szczere wyznanie, czy też zauroczenie? To prawda: Kobieta jest najpiękniejszą ozdobą mężczyzny. Ale i najdroższą. Dla niego chyba nie.

Wywąchał zapewne już były szpieg i to także, gdyż Anna Chapman, odkąd opuściła szeregi wywiadu, stała się słynną celebrytką kilku stacji telewizyjnych i wziętą modelką, a równocześnie członkinią rad nadzorczych rosyjskich koncernów. Odpada problem wielkiej kasy - zostanie, więc jego ozdobą.

Według rosyjskich dziennikarzy, małżeństwo Edwarda Snowdena i Anny Chapman jest możliwe, i co najważniejsze - pomogłoby uwięzionemu na lotnisku Amerykaninowi, rozwiązać jego problemy. "Jeśli Snowden ma poważne zamiary, to ślub z Chapman jest mu na rękę, mógłby dostać rosyjskie obywatelstwo" - przekonuje popularna telewizja Rossija24.

Były amerykański agent, współpracujący z CIA, przebywa od blisko dwóch tygodni w neutralnej strefie tranzytowej, moskiewskiego lotniska. Władze rządowe Ameryki ścigają go po świecie, za "zdradę i szpiegostwo". Pisemne prośby o azyl polityczny, rozesłane przez niego do ponad 20 krajów, nie doczekały się dotąd pozytywnej odpowiedzi. A polski MSZ dostał na tym tle paralitycznych drgawek i lęku, żeby przypadkiem wściekły prezydent Obama, nie ukarał Polaków zniesieniem wiz do USA.

Czy możemy coś radzić Edwardowi Snowdenowi? Chyba tylko to, że każda prawdziwie zakochana kobieta jest w mniejszym lub większym stopniu paranoiczką – mówiła francuska pisarka i filozofka, Simone de Beauvoir. Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana – powiedział ongiś Erich Osterfield. Po za tym każdy szpieg dobrze wie, że – jak to jakiś anonim stwierdził: kobieta to najgroźniejszy pocisk karabinowy - wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.