Facebook Google+ Twitter

Czy Szwecja złotem nas okryje?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-01-13 19:24

Już w piątek rozpoczynają się w Szwecji Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. Czekają wielkie emocje, a apatyty na medal ciągle rosną. Czego się po naszych reprezentantach spodziewać? Z pewnością wielkich emocji.

Mistrzostwa Świata to niesamowita gratka dla fanów szczypiorniaka. Najlepsze zespoły, najwybitniejsi gracze i najbardziej wpływowi trenerzy świata. Wielki prestiż imprezy i szwedzkie krajobrazy. I jak w tym wszystkim odnajdą się nasi reprezentanci? Mam dziwne przeczucie, że zafundują nam emocje wyciągnięte prosto z dreszczowca i horrory w końcówkach. Jednak czy nie do tego przyzwyczaili nas przez ostatnie lata? I czy cała ta otoczka nie będzie tylko świetnym tłem do osiągnięcia wymarzonego od dawna celu, jakim jest mistrzostwo świata?

Nasza drużyna niejednokrotnie ukazywała swój hart ducha i nie wątpię w to, że po swój sukces szła będzie z podniesionym czołem. Koniec końców "do mistrzowskiej kolekcji" brakuje nam jedynie złota MŚ (w 2007- srebro, a w 2009- brąz). Jednak będzie wielu, którzy spróbują nam w tym przeszkodzić, weźmy chociażby Szwecję, naszego grupowego przeciwnika.

Planem minimum, jak mówi Bogdan Wenta, jest zakwalifikowanie się pierwszej siódemki turnieju, lecz nikt nie ukrywa, że spodziewa się co najmniej wyrównania wyników z lat poprzednich, bo apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia. Przeciwnicy nie będą ułatwiać, ponieważ na świecie jest teraz kilka bardzo mocnych drużyn i żadna z nich nie odpuści bez walki. Miejmy jednak, że nasz słowiański sznyt wygra z niemiecką precyzją, hiszpańskim temperamentem czy chorwacką tradycją. :)


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.