Facebook Google+ Twitter

Czy "Taniec z gwiazdami" niebawem się znudzi

Z każdą kolejną edycją programu przybywało mu fanów. Ciekawe czy jego realizatorzy zdołają powtórzyć sukces.

fot. Piotr Wolny MWMEDIAJuż we wrześniu ruszy kolejna, czwarta edycja telewizyjnego hitu „Taniec z gwiazdami”. Tymczasem do opinii publicznej docierają pogłoski, że realizatorzy programu mają trudności ze skompletowaniem nowej ekipy uczestników. Ciekawe więc, czy program powtórzy swój sukces i przyciągnie przed ekrany telewizorów miliony widzów?


Publiczność polskiego „Tańca z gwiazdami’’ zwiększała się z każdą kolejną jego edycją. O ile pierwszą, która ruszyła w kwietniu 2005r. regularnie oglądało około 3 mln telewidzów, to kolejna zebrała przed odbiornikami już prawie dwukrotnie więcej fanów. Trzecią odsłonę tanecznego show w każdą niedzielę śledziło średnio 6, 7 mln ludzi. „Taniec z gwiazdami’’ stał się bezsprzecznie najbardziej popularnym programem rozrywkowym emitowanym w naszym kraju.

Program rozbudził zainteresowanie profesjonalnym tańcem towarzyskim. Jak grzyby po deszczu powstają nowe ośrodki szkolenia młodych tancerzy. Niektóre z nich firmują swoimi nazwiskami sami uczestnicy programu jak np. zwycięska para II edycji: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Rzesze widzów przyciąga również objazdowe show po wielu miastach Polski, bo choć bilety na występy do tanich nie należą, to jednak dają fanom okazję obejrzenia na żywo ich ulubieńców.

Od wielu tygodni trwają domysły - kogo zobaczymy w czwartej edycji. Doda, Mandaryna, Weronika Rosati, Joanna Brodzik, Natalia Kukulska, Małgorzata Kożuchowska, Stefan Moller, Artur Żmijewski, Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński – te nazwiska regularnie pojawiają się na „tanecznej’’ giełdzie. Niebawem przekonamy się, czy telewizja TVN zdoła zastosować kolejny znakomity chwyt marketingowy, jakim było zaproszenie do programu Aleksandry Kwaśniewskiej. Okaże się czy wiele jest jeszcze takich gwiazd, które swoją osobowością i umiejętnościami będą w stanie przyciągać przed telewizory miliony widzów.

Sądzę, że chętnych do wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami’’ na razie nie zabraknie, wszak to szansa na zdobycie albo zwiększenie popularności. Mam też nadzieję, że „Taniec z Gwiazdami’’ nieprędko podzieli los „Big Brothera" czy „Milionerów”, nie znudzi się i długo pozostanie na naszych ekranach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To jeden z ciekawszych programów typu show. Poza tym sporo wymaga od uczestników. Muszą się nieżle napracować, by partnerować zawodowym tancerzom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak można oglądać taką błazenadę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.