Facebook Google+ Twitter

Czy „Taniec z gwiazdami” powtórzy swój sukces?

Najnowsza edycja „Tańca z gwiazdami” rusza 10 września. Jak donoszą media uczestnicy IV odsłony rozpoczęli już mordercze treningi.

Najnowsza edycja telewizyjnego „Tańca z gwiazdami” rusza 10 września. Jak donoszą media, uczestnicy IV edycji rozpoczęli już mordercze treningi. Spekulacje na temat nowej obsady telewizyjnego show trwają nieprzerwanie od czerwca. Na tanecznej giełdzie przewinęło się w tym czasie wiele nazwisk świata show- biznesu. Lista uczestników wciąż jednak pozostaje nieujawniona.

Taneczne show ma się rozpocząć 4 września finałem wszystkich dotychczasowych finałów, w ramach zakończenia 43 Sopot Festival. W Operze Leśnej w Sopocie zmierzą się wszystkie najlepsze pary dotychczasowych edycji. Raz jeszcze będziemy mogli podziwiać na parkiecie Oliwiera Janiaka i Kamilę Kajak, Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka, Olę Kwaśniewską i Michała Skawińskiego, Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską. Będą to nie tylko pokazy, bowiem wszystkie występy oceniane będą przez jury.

Tydzień póżniej do rywalizacji o Kryształowa Kulę przystąpią nowi amatorzy tańca. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy Marię Wiktorię Wałęsa, Kaję Paschalska, Magdalenę Wójcik, Joannę Liszowską, Kingę Rusin, Marcina Mroczka, Przemysława Cypryańskiego, Piotra Adrzejewskiego, Michała Milowicza i Przemysława Sadowskiego.

Czy ta obsada zapewni kolejny spektakularny sukces? Problemy ze skompletowaniem obsady wskazują, że powoli wyczerpuje się list gwiazd. Zaproszenie córki Lecha Wałęsy wydaje się krokiem w dobrym kierunku. Jej porównanie z Aleksandrą Kwaśniewską będzie zapewne mocnym punktem programu. Marcin Mroczek najwyraźniej pozazdrościł sukcesu swemu bliżniakowi, Rafałowi. Czy jednak dwóch Mroczków w następujących po sobie edycjach to już nie za dużo? Wszystko rozstrzygnie się w grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Tak jak wcześniej „ Taniec” poprowadzi Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. W jury zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlovich, Piotra Galińskiego oraz Zbigniewa Wodeckiego
Prowadzący ci sami, jury to samo, natomiast zmienić ma się scenografia. Oby tylko nie powiało nudą...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.