Facebook Google+ Twitter

Czy to rap, czy to vlog?

Ich cel jest jasny – zawładnąć wyobraźnią miłośników vlogosfery. W polskim Internecie ruszył RapVlog, czyli muzyczno-internetowy projekt Yarema i Andreasa.

Yarem&Andreas - twórcy RapVloga chcą Kim są Yarem i Andreas? Twórcy RapVloga opowiadają o sobie co nieco w pierwszej zwrotce debiutanckiej piosenki pod tym samym tytułem. Najchętniej jednak swój projekt określają jako „nieznany gatunek”. Czy to Rapery Vlogowe, czy po prostu Rapery Wąsacze? A video to raperski klip, czy raczej wrzutka na vlogu? Nie wiadomo? To dobrze! Ważne żeby było dowcipnie, rytmicznie i internetowo.
W debiutanckiej piosence zatytułowanej RapVlog rozprawiają się… a może raczej wzdychają do gwiazd błyszczących na firmamencie polskiego Internetu.
„Chcemy na YouTubie własny przecierać szlak! Pławić się we vlogosferze jak w wodzie rak!”
Nie dajmy się zwieść pozornej nieporadności duetu Y&A. Kocie ruchy, mocne bity autorstwa DJ-a Leez i przemyślany tekst wskazują na obecność całkiem poważnych internetowych zwierzów! Twórcy kanału Yarem&Andreas RapVlog zapowiadają, że już wkrótce pojawią się kolejne odsłony (Wpisy? Klipy? Wrzutki?).

Zobacz klip:

https://youtu.be/mLVhLW5w9Z8

[wideo width="615" height="600"]https://youtu.be/mLVhLW5w9Z8[/wideo]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.