Facebook Google+ Twitter

Czy trener Fornalik zmieni barwy?

Trener Waldemar Fornalik ma ważny kontrakt z Ruchem Chorzów do czerwca 2012 roku, ale ma propozycje z innych klubów m.in. Jagielloni i Śląska.

Nieoficjalnie wiadomo, że Jagiellonia poszukując następcy Michała Probierza nie znalazła lepszego kandydata od trenera Ruchu. Do walki o trenera może włączyć się także Śląsk Wrocław, jeżeli nie uda mu się przedłużyć kontraktu z obecnym trenerem Orestem Lenczykiem. W obecnym klubie Fornalika, tak mówi się na temat jego odejścia: - Wiemy, że nasz trener ma oferty i już chyba nawet rozmawiał ze Śląskiem i Jagiellonią. Cóż, z niewolnika nie ma pracownika, ale liczymy, że z nami zostanie.

Robi coś z niczego

Gdy latem klub z Chorzowa opuścili Andrzej Niedzielan i Artur Sobiech, wydawało się, że w klubie z Cichej nie zdołają załatać takiej luki w ataku. Nic bardziej mylnego, Fornalikowi udało się stworzyć formacje ataku na miarę Ekstraklasy. Duet młodych napastników Ruchu Arkadiusz Piech i Maciej Jankowski do tej pory w Ekstraklasie strzelił 14 bramek. Dziś w Chorzowie już nikt nie pamięta o letniej wyprzedaży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.