Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27745 miejsce

Czy TVN oszukuje telewidzów?

Takiej wpadki prywatna stacja TVN jeszcze nie zanotowała. Właśnie skończyła się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Już wiemy, że V edycję tego programu wygrała para Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak...

Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak podczas finału V edycji „Tańca z Gwiazdami”. / Fot. PAP/Leszek Szymański To oni odebrali dzisiaj Kryształową Kulę za pierwsze miejsce. Podczas programu prowadzący często wspominali o tym, by telewidzowie zdecydowali swoimi SMS-ami w czyje ręce wspomniana nagroda ma trafić. Czy decyzja o tym kto ma wygrać zapadła podczas finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami"? Wydawać by się mogło, że tak było bo wielki finał transmitowany był na żywo na antenie TVN.

Ivan Komarenko z Blanką Winiarską / Fot. Fot. TVNKolejną pozycją w niedzielne wieczory na antenie TVN jest talk show Kuby Wojewódzkiego, który nagrywany jest zwykle w piątki. Jednym z gości w dzisiejszym programie był Ivan Komarenko, który - wraz z Blanką Winiarską - zajął drugie miejsce w zakończonej właśnie edycji "Tańca z gwiazdami". Jednym z pierwszych pytań jakie zadał Kuba Wojewódzki gościowi było: - Czy czuje się przegrany tym, że Kryształowa Kula nie trafiła do niego?

Kuba Wojewódzki / Fot. Fot. TVNSkąd prowadzący program Kuba Wojewódzki wiedział już w piątek, że jego gość przegra w finale wielkiego show stacji TVN?

A może program Kuby Wojewódzkiego nagrano w dwóch wersjach?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Pytanie do znawców tematu tańców i innych podobnycz programów ile wersji jest robione kolejnych odcinków i ile poprawek i montażów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaka prawda jeszcze nie było tak aby ktoś w jakiejś tv powiedział prawdę?co sie tyczy tandetnych programów rozrywkowych to szkoda sobie tym w głowie zawracać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.04.2009 23:45

TVN kłamie na co dzień (podobnie jak polsat i wszystkie inne media) a takie drobne ustawienie nic nie znaczącego konkursu jest w stosunku do pozostałych oszustw naprawdę nieistotne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No przecież to wiadome że Kuba nagrywa początek programu w dwóch wersjach. Często o tym mówi i jeszcze częściej pokazywane są w programie dwie wersję. Oj proszę państwa, poznajmy najpierw temat zanim zaczniemy o nim pisać. Nieznajomość tego faktu wprowadza w błąd i artykuł sugeruje że TVN oszukuje. Minus odemnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, dobrze. Wojewódzki wiedział. Ale co odpowiedział Komarenko, który w momencie pytania (piątek) jeszcze nie mógł wiedzieć, jakie miejsce zajmie (niedziela)? Chociaż nie znoszę tego programu, a TVN mam "w głębokim poważaniu", to coś tu jednak nie gra.. A może mylę się...

Komentarz został ukrytyrozwiń

brakuje wypowiedzi rzecznika TVNu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuł, który intryguje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech, przeciez to jasne ze byly dwie wersje Wojewodzkiego nagrane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst podłapał najbardziej plotkarski serwis w internecie. Po tekście opublikowanym tutaj na pudelek.pl pojawił się też ten temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż to mogły być dwie wersje...,ale należy pamiętać, że media komercyjne nastawione są, przede wszystkim, na generowanie jak największych zysków, a w takiej sytuacji uczciwość i inne tzw. wyższe wartości są często deprecjowane. Po prostu nadawca nie liczy sie z tym, że oszukuje widzów, bo najważniejszy jest słupek oglądalności (i nieważne, że owy słupek tworzą "ofiary" nieuczciwości...)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.