Facebook Google+ Twitter

Czy uda się zebrać pieniądze na operację małej Julki?

Julka urodziła się z wadą serca. Obecnie ma dwa latka. Mama dziecka nawiązała kontakt ze znanym krakowskim kardiochirurgiem, który obecnie pracuje w Monachium. Prof. Malec podjął się kwalifikacji z wstępnym terminem cewnikowania i operacji serca dziecka na kwiecień 2011 r. Dokładny termin operacji będzie znany, gdy rodzinie uda się zebrać całą kwotę - 20150 Euro.

Chora dziewczynka należy do fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis z siedzibą w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej 24. Rodzina Julki nie jest w stanie uzbierać tak dużej kwoty na operację dziecka. Julka mimo choroby, jest wesołą i radosną dziewczynką. Ojciec Julki stracił pracę, a mama jest na świadczeniu pielęgnacyjnym.

Sytuacja w rodzinie, jak sami Państwo widzicie nie jest optymistyczna.

Rodzice dziękują już za wszystkie wpłaty. Czekają na odpowiedz z Fundacji Polsat i EIN HERZ FÜR KINDER, a także z Fundacji Radia Zet. Mają nadzieję, że uda się zebrać tak dużą kwotę na operację córeczki.

Osobom, które chcą pomóc chorej Julce przesyłam linki na strony internetowe. Znajdą tam Państwo wszystkie informacje, pełną diagnozę dziecka i możliwość wpłat na konto Fundacji.
http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=495
Fundacja:http://www.corinfantis.org/index.php?text=361
Blog:http://julciazwadaserduszka.bloog.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.