Facebook Google+ Twitter

Czy w Polsce można legalnie kraść?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-06-02 12:46

Policja pozwala kraść obcokrajowcom. Ciekawe czy dla Polaków też byłaby tak pobłażliwa?

Wyjrzałem dzisiaj przez okno i zobaczyłem, jak dwoje obcokrajowców wykrada z kontenera PCK ubrania, z pewnością na handel na jakimś bazarze, ponieważ nie wybierali nic dla siebie, tylko brali jak leci.

Około godz. 11.50 zadzwoniłem na policję i ku mojemu zdziwieniu, funkcjonariusze przyjechali szybko i na sygnale. Co ciekawe wcześniej obok jeździły patrole policyjne i nikt nie zwrócił uwagi na to co się dzieje. Gdy policja podjechała, jedna z kobiet ukryła się za samochodem, natomiast druga nie zauważyła policji i dalej kradła. Policjanci poprosili kobiety do siebie, spisali ich dane i kazali rzeczy odnieść do kontenera, z którego je wyjęły, po czym odjechali.

Nie wszystkie ubrania zostały oddane, część policja pozwoliła im zachować. I nasuwa się w tym momencie pytanie: czy policja ma prawo decydować dla kogo oddajemy odzież , wkładając ją do kontenerów PCK, a także czy każdy może niszczyć pojemniki i wyciągać sobie z nich wszystko co chce? Kolejne pytanie: jaka reakcja policji byłaby w stosunku do Polaka, bo z pewnością zostałby zatrzymany lub chociaż ukarany wysokim mandatem. Tak więc policja w naszym kraju ściga i nęka tylko swoich obywateli "by żyło się lepiej".
(Łukasz D)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.