Facebook Google+ Twitter

Czy w Warszawie nie będzie można palić na przystankach?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2006-07-21 08:21

Zarząd Transportu Miejskiego zaproponował Radzie Warszawy projekt uchwały przewozowej, w której zabrania się palenia na przystankach miejskiej komunikacji.

Warszawa byłaby kolejnym miastem, w którym taki zakaz wprowadzono. W Gdańsku już obwiązuje. Ci, którzy nie wytrzymają i sięgną po papierosa na pzystanku tramwajowym lub autobusowym (o wnętrzu pojazdów nie wspominając) muszą się tam liczyć nawet ze stuzłotowymi mandatami.

Złożenie projektu uchwały potwierdza Grzegorz Ćwiek, rzecznik Zarzadu Transportu Miejskiego. Wprowadzenie zakazu palenia ma swoich przeciwników i zwolenników, ale części warszawiaków gdański pomysł się spodobał. Póki co, palić jeszcze można. Stołeczni radni mają się zająć uchwałą wprowdzającą zakaz palenia na przystankach po wakacjach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To jest barzdzo kontrowersyjny temat.Ostatnio stałam z kumplem na przystanku i palilam papierosa.On mi powiedzial ze ma wejsc zakaz palenia na przystankach.Zapytałam gdzie w Polsce sa wyznaczone jakimis liniami przystanki...bo ja nie wiem gdzie sie zaczyna przystanek a gdzie kaczy...hehhe...niech zaczna od tego.Skad mam wiedziec gdzie moge palic a gdzie nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.