Facebook Google+ Twitter

Czy warszawiacy są zadowoleni z metra?

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2011-07-16 08:57

W dniach 11 – 16 czerwca (piątek – czwartek) 2011r. po raz siódmy wykonano badanie dotyczące zadowolenia pasażerów korzystających z metra warszawskiego.

Badanie zostało wykonane na każdej ze stacji metra w godzinach kursowania pociągu, tj. od godziny 5 do 24. Wywiady przeprowadzane były na peronach z pasażerami wsiadającymi bądź wysiadającymi z wagonów. W sumie przeprowadzono ich 1547, jednak nie wszystkie zakwalifikowano do analizy. Najmłodszy z respondentów miał 14, a najstarszy 83 lata.

Największa grupa ankietowanych to osoby pracujące zawodowo, a jeśli chodzi o płeć – przeważyły kobiety. W badaniach odpowiedzi usystematyzowano w cztery kategorie – „raczej dobrze/bardzo dobrze”, „przeciętnie”, „bardzo źle/raczej słabo” oraz „brak zdania”.

W ogólnej ocenie usług oferowanych przez metro warszawskie w 2011 roku blisko 62 proc. ocenia je jako „raczej dobre”, a dokładnie jedna trzecia jako „bardzo dobre”. Nikt nie ocenił ich jako „bardzo złe”.

Małgorzata Wyszkowska

Ciąg dalszy artykułu w serwisie NaszeMiasto.pl

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.