Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

574 miejsce

Czy wiesz, że w pralce można prać niezwykle delikatne tkaniny?

Rajstopy czy bielizna to niezwykle delikatne ubrania. Pranie delikatnych rzeczy w pralce czasem kończy się ich zupełnym zniszczeniem. Czy wiesz, że istnieje sposób, aby wyjąć je z pralki wyprane, a w dodatku niezniszczone?

 / Fot. Fot. Marek Bachorski-RudnickiNajlepszym stosowanym sposobem do niedawna było pranie ręczne. Ale jest ono czasochłonne i nie zawsze daje najlepsze wyniki. Opracowano więc sposób, który pozwala na bezstresowe pranie delikatnych ubrań w pralce automatycznej.

Niektóre nowoczesne pralki posiadają specjalną funkcję, gdzie po ustawieniu odpowiedniego programu nasze rzeczy są bezpieczne. W niektórych jest dostępna funkcja pranie ręczne, która jest zdecydowanie lepsza od tzw. przecierki w misce. Równomierne wirowanie bębna w ostatniej fazie prania działa na tkaniny o wiele korzystniej niż wyżymanie po typowo ręcznym praniu.

Niedawno opracowano inny sposób, który pozwala na pranie bez ryzyka ich zniszczenia. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny worek do prania, do którego wrzucamy wszystkie delikatne ubrania. W worku nic im się nie stanie, nie zaczepią się o zamek błyskawiczny i nie ulegną zniszczeniu.

W worku nic im nie grozi, a my możemy oddać się wreszcie naszej ulubionej pasji lub znaleźć czas na inne zajęcia twierdzi tech-wp.pl.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.