Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4788 miejsce

Czy wirtualne rezerwacje ulepszą realny świat?

Każdy z nas jest konsumentem. Znacie kogoś, kto nie korzysta z usług fryzjera, kosmetyczki czy dentysty? Jesteście zadowoleni z ich usług? A może jest coś, co można by poprawić? Czy nadszedł już czas na wirtualne rezerwacje?

Czy rezerwujecie wizyty u fryzjera? Czy umawiacie się na spotkanie z kosmetyczką?
A do warsztatu samochodowego? Z reguły większość z nas woli zarezerwować wizytę, aby mieć pewność, że będziemy przyjęci. Najczęściej rezerwujemy spotkanie, usługę telefonicznie lub osobiście. Wydaje się wszystko łatwe i proste. Ale jednak czasem okazuje się, że nie możemy się dodzwonić, a nie mamy czasu pójść osobiście do specjalisty. Co wtedy? Brać urlop?


A może skorzystać z rezerwacji internetowej?


Raczej nie. Dlaczego? Bo w większości przypadków nie jest to możliwe… Specjaliści podają na wizytówce, czy swojej stronie internetowej co najwyżej adres mailowy, który może posłużyć do rezerwacji. Jak często korzystacie z możliwości rezerwacji poprzez mail? Niestety, czasem ustalenie wolnego terminu jest bardzo czasochłonne, a i tak kończy się na rozmowie telefonicznej z kimś z biura obsługi klienta. Dlaczego by nie spróbować internetowego kalendarza rezerwacji? Przecież przy zakupie wakacji, biletów lotniczych czy kinowych już dawno korzystamy z takiej opcji. Dla specjalistów mogłoby to być spore ułatwienie, natomiast dla klientów oszczędność czasu.

Często firmy uważają rezerwację przez internet za zbędną, ale czy tak jest? A Wy jak sądzicie? Chcielibyście mieć możliwość korzystania z wirtualnych rezerwacji u kosmetyczki, fryzjera? Zapraszamy do wypełnienia ankiety Czy chciałabyś mieć możliwość rezerwacji wizyt przez internet. Wyraź swoją opinię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.