Facebook Google+ Twitter

Czy wójt Kobylanki zostanie "Wójtem Roku"?

Kapituła konkursu "Wójt Roku" organizowanego przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 Telewizji Polskiej S. A wyłoniła 10 kandydatów. Wśród nominowanych znalazł się Andrzej Kaszubski, wójt Kobylanki.

logo gminy Kobylanka / Fot. gmina KobylankaKandydaci wyłaniani są spośród samorządowców, którzy w ubiegłym roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. "Wójta Roku 2008" wybiorą widzowie w głosowaniu telefonicznym i SMS, które potrwa od 17 stycznia do 10 lutego 2009 r.

Sylwetki kandydatów będą prezentowane na antenie Programu 1 TVP S.A. w dniach 19, 22, i 27 stycznia oraz 4 i 10 lutego o godzinie 12.20. Na stronie internetowej TVP podano numery telefonów przypisane do kandydatów.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 14 lutego 2009 roku w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie (woj. lubelskie).

Aby wspomóc Andrzeja Kaszubskiego wystarczy zadzwonić na numer:
0 - 704 104 150 i wybrać "4" lub wysłać SMS 7150 o treści "4"
.

gmina Kobylanka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapomniałem. PLUS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobiście (za rok 2008) popieram wójtów: Gniewina (za szybką decyzję TAK dla elektrowni atomowej), Słupska (za twarde nie dla tarczy antyrakietowej) i Narewki (za zgodę na rozbudowę infrastruktury zbiorników naftowych w gminie).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.