Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17485 miejsce

Czy wypożyczalnie rowerów Veturilo pojawią się również na Targówku?

Już od 1 sierpnia każdy warszawiak, który zarejestruje się na stronie veturilo.waw.pl, może korzystać z Warszawskiego Roweru Publicznego. Czy wypożyczalnie ruszą również na Targówku?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaBezobsługowa wypożyczalnia rowerów Veturilo to nowoczesny sposób na tani transport przez miasto. W Warszawie obecnie funkcjonuje 57 stacji z ponad tysiącem rowerów. Pierwsze 20 min jazdy na rowerze jest całkowicie darmowe.

Rowery dostępne są w Centrum, na Ursynowie, Bielanach i Wilanowie. Co z Pragą i Targówkiem?

Jak czytamy na stronie www.ztm.waw.pl stojaki z ponad 180 rowerami mają stanąć na Pradze już w marcu 2013 roku. Zostaną one zlokalizowane m.in. przy rondzie Waszyngtona, w okolicach Parku Praskiego, Dworca Wschodniego i Dworca Wileńskiego, przy Urzędzie Dzielnicy Praga Północ oraz zoo (od strony mostu Gdańskiego i ul. Ratuszowej).

- Na razie planowane jest [postawienie stojaków - red.] w centralnej części Pragi. Potem rozbudowanie trasy w kierunku Mokotowa i Ochoty - mówi Igor Krajnow.

Czy wypożyczalnie mają szansę pojawić się również na Targówku? - System będzie rozbudowywany w miarę dostępności środków finansowych - wyjaśnia rzecznik ZTM.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dość lakoniczna odpowiedź rzecznika. Wygląda na kolejny dowód zaniedbywania Targówka. Panie i panowie, wszak "tu zaczyna się Warszawa", jak brzmi oficjalny slogan dzielnicy : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.