Facebook Google+ Twitter

Czy z nowymi uprawnieniami policja będzie skuteczniejsza?

Częstsze zakładanie podsłuchów to jedna ze zmian w ustawie o policji. Jednak czy to pomoże w walce z przestępcami? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Nowe uprawnienia zawarte są w obszernej nowelizacji ustawy o policji, przygotowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Polscy policjanci zyskaliby szersze uprawnienia operacyjne. Podsłuchy, monitorowanie korespondencji grup przestępczych, ludzi wwożących i wywożących działa sztuki - to tylko część nowych uprawnień.

Jednak czy obywatele będą czuli się przez to bezpiecznie? Czy zaufanie do stróżów prawa zwiększy się? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Jarosław Berger.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Dziś na ulicach Łodzi pytaliśmy przechodniów m.in. jak oceniają bezpieczeństwo w naszym kraju. Zapraszamy także do udziału w sondzie internetowej.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dziś przedstawi je Jolanta Kolano.

Czy wiecie jak wyglądalibyście w czasach college'u? Odpowiedź na to pytanie miał wczoraj Kuba Karykowski, opowiadając o serwisie YearBookYourself. Poza tym w przeglądzie była mowa o górnośląskich celnikach, którzy udaremnili przemyt fragmentów rafy koralowej oraz o jubileuszowym Biegu Niepodległości. Jego start odbędzie się 11 listopada w Warszawie.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.