Facebook Google+ Twitter

Czy Zbigniew Boniek zainwestuje w Zawiszę?

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu, Zbigniew Boniek, jest zainteresowany udziałami w spółce WKS Zawisza SA.

 / Fot. Zawisza BydgoszczByły selekcjoner reprezentacji Polski spotkał się już w tej sprawie z Jackiem Masiotą, przewodniczącym Rady Nadzorczej bydgoskiego klubu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sam Boniek nakłania do wspierania bydgoskiego klubu innych inwestorów z Włoch. W najbliższym czasie ma dojść do kolejnego spotkania prawników Bońka z prezydentem Bydgoszczy Konstantym Dombrowiczem.

Jak donosi Express Bydgoski, inwestowaniem w Zawiszę zainteresowana jest jeszcze jedna grupa inwestorów, jednak wiceprezydent Bydgoszczy Maciej Grześkowiak nie chce zdradzić o kogo konkretnie chodzi. Zapewnia jednocześnie, że rozmowy toczą się już od pewnego czasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

i (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze jakby pan Zbigniew zrobił coś dla swojego byłego klubu i dla polskiej piłki. To jest znacznie lepsze od zakładania ręki na rękę, obrażania się bo są trudności i odpuszczania Polski i naszych problemów. Ma pan duże doświadczenie, kontakty. Niech pan pomoże!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.