Facebook Google+ Twitter

Czy "Zielone Anioły" będą mogły spełniać marzenia?

24 sierpnia skończy się Konkurs "Ibuprom dla Niepokonanych". Jestem niepokonana - ciągle na 1. miejscu. Moim marzeniem jest główna wygrana - 50 tysięcy złotych. Pieniądze pomogłyby tworzonej przeze mnie Fundacji "Zielone Anioły". Pomóżcie mi wygrać!

Kiedy 28 lipca zwracałam się do Was z prośbą o pomoc (Cel uswięca środki) nie przypuszczałam, że akcja nabierze takiego rozmachu. Mój profil odwiedziło ponad 50.000 osób, które oddały 40.000 ważnych głosów. Akcja zyskała ogromne poparcie społeczne. Nie dość ,że głosują ludzie z Polski, to rejestrowane są również głosy ze Słowacji, Niemiec, USA , Ukrainy i Kanady.

Konkurs zbliża się do finału. Obserwujemy starania administratora o zabezpieczenia systemu. Dało się bowiem zaobserwować, że profil mocno ubogi w treść i wątpliwej jakości pasję, w ciągu nocy nadrabiał kilka tysięcy punktów.

TU MOŻESZ ODDAĆ GŁOS NA FUNDACJĘ ZIELONE ANIOŁY

Wszyscy głosujący narzekają na trudności z wpisaniem kodów, które w miarę upływu dni stają się coraz bardziej niewyraźne. Już wiemy, że pierwszy kod z zasady nie działa. Należy dotąd naciskać ENTER, aż ukaże się czytelny. Jeżeli występują trudności, piszmy e-maile do organizatora: kontakt@dlaniepokonanych.pl - rzetelnie na nie odpisuje.

Nie poddawajcie się - głosujcie i pomóżcie mi to wygrać

powstaje Fundacja Zielone Anioły / Fot. Marta ŚwiączkowskaZostała już ustalona data następnej imprezy dla dzieci 20 września 2009 roku. Swoją obecność potwierdziła pani profesor Alicja Chybicka. Fachowym okiem sprawdzi działanie mojego lekarstwa - pozytywnej adrenaliny.

W sieci dostępne są 2 filmy: Paulina i Ada zobaczcie koniecznie.

Ponieważ akcja z pozytywną adrenaliną skupiła nagle tak wielu ludzi dobrej woli, podjęłam decyzję o powołaniu Fundacji "Zielone Anioły" niosącej radość dzieciom pokrzywdzonym przez chorobę nowotworową. W jej działaniach znajdzie się również organizacja podstawowych badań - najwcześniej wykrywających te straszne choroby (a my tego nie mamy we krwi).

Wielu z nas wyraża wolę zostania dawcą szpiku, natomiast brakuje rzetelnej informacji na ten temat. Możemy razem ratować życie! Moim marzeniem jest, aby wygrać nagrodę główną (50.000 zł). Dałoby to Fundacji całkiem niezłą bazę finansową. Zielone Anioły pomagają spełniać marzenia.

Bardzo ciekawym pomysłem jest forum na portalu Na Grzyby, jego goście wpisują się, podając wartość swojego głosu.

Dziękuję wszystkim za pomoc i proszę o mobilizację - do 24 sierpnia zostało tylko kilka dni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

GRATULACJE!!!!!
nasza PozytywnaAdrena-linko :)
http://dlaniepokonanych.pl/ranking.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdeczne gratulacje! Była to jedna z nielicznych inicjatyw w tym konkursie, która ma za zadanie pomóc innym. W pełni zasłużone zwycięstwo i jestem pewna, że właściwie wykorzystasz tą nagrodę : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdążyłem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja nie mogę wejść na stronę... Trzymam kciuki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też zagłosowałem;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fantastycznie ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kochani! zostało 26 minut do zakończenia Konkursu Ibupromu... Wszystko wskazuje na to,ze się uda! Wszystkim mówię - dziękuję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na początek dzisiejszego dnia 43000- okrągła liczba wyszła :))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisałam do administratora w tej sprawie wczoraj... Ale stwierdził tylko, że takie są zabezpieczenia. Moim zdaniem to błąd systemu ale ciężko się wykłócać przez maila... Na szczęście dziś juz udało mi się zagłosować i to za 3 razem. ; )

Komentarz został ukrytyrozwiń

właśnie oddałam swój głos 40 880. :) Z wielu miast dzwonią ludzie ,ze pomimo poprawnego wpisania tego przeklętego 4 cyfrowego kodu , po raz 21 system nadal go nie przyjmuje. U mnie tez się czasami tak dzieje. proszę wszystkich,żeby napisali do administratora - kontakt@dlaniepokonanych.pl . Czasami to pomaga.
Nadal BARDZO PROSZĘ-pomóżcie mi to wygrać - dzienny przyrost głosów konkurencji jest o wiele większy. Szkoda to zmarnować skoro jesteśmy już tak blisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.