Facebook Google+ Twitter

Czy "Żyleta" zostanie zamknięta na całą rundę jesienną?

Komenda Stołecznej Policji złożyła pismo do Wojewody Mazowieckiego, w którym domaga się zamknięcia ''Żylety'' na całą rundę jesienną.

Sonda

Czy Żyleta powinna zostać zamknięta?

 / Fot. Piotr Galas/W24Wczoraj odbyło się spotkanie pomiędzy Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa a przedstawicielami klubu. Podczas spotkania klub przekazał SKLW pismo Komendy Stołecznej Policji do Wojewody Mazowieckiego, w którym zawierał się wniosek o zamknięcie trybuny północnej na rundę jesienną w sezonie 2012/2013.

Jak podaje serwis legia.com, powodem takiej decyzji jest odpalenie przez kibiców Legii środków pirotechnicznych podczas meczów z Metalurgs Lipawa, Koroną Kielce, SV Ried i Rosenborgiem Trondheim. Problemem są także oprawy meczowe, wykorzystywane do zasłaniania twarzy osób odpalających środki pirotechniczne.

Wojewoda Mazowiecki wezwał klub do przedstawienia stanowiska w tej sprawie oraz udzielenia informacji na temat podjętych działań wobec osób łamiących przepisy. Chce także wiedzieć jakie czynności podejmie zarząd drużyny z Łazienkowskiej w celu poprawienia bezpieczeństwa na stadionie w przyszłości.

W związku z pismem Wojewody oraz wnioskiem policji, klub przedstawił Stowarzyszeniu Kibiców Legii Warszawa swoje oczekiwania, co do organizacji dopingu podczas meczu z Podbeskidziem, w szczególności powstrzymanie się od oprawy i pirotechniki. Według przedstawicieli klubu, spełnienie tych warunków pozwoli na uniknięcie zamknięcia "Żylety" przez Wojewodę Mazowieckiego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.