Facebook Google+ Twitter

Czyj projekt wygra bitwę o McDonald's?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-04-15 17:03

Trwa głosowanie, w którym internauci wskażą zwycięzcę konkursu na projekt stroju McDonald's. W zaprojektowanej przez niego kreacji zobaczymy pracowników sieci w 2012 roku.

Obrady komisji konkursowej / Fot. materiały prasoweKonkurs zorganizowany przez sieć restauracji McDonald's rozpoczął się w połowie listopada. Do końca stycznia można było wysyłać swoje projekty. Jury pod przewodnictwem projektantki i stylistki mody Wioli Wołczyńskiej wybrało 10 najciekawszych strojów, które uszyło profesjonalne studio mody. Następnie wykonana została sesja fotograficzna. Jej wyniki możemy oglądać na stronie internetowej konkursu. O tym, który projekt wygra zdecydują internauci.

Sesja fotograficzna finałowych projektów / Fot. materiały prasoweAutorzy trzech najlepszych kreacji otrzymają nagrody pieniężne: odpowiednio 20, 10 i 5 tys. zł. Nagrody przewidziano również dla głosujących - co setna osoba, która odda swój głos otrzyma odtwarzacz MP3.

Z dużym prawdopodobieństwem stroje zaprojektowane przez zwycięzcę konkursu zostaną wprowadzone do restauracji podczas EURO 2012.

O tym, kto ubierze pracowników McDonald's dowiemy się po zakończeniu głosowania, które potrwa do 15 maja. Oddać głos na swojego faworyta można na stronie www.mcdonalds.pl/zaprojektujstroj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Puszysty
  • Puszysty
  • 16.04.2011 07:31

w sieci mnóstwo odpowiednich stron: http://www.maxana.pl/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.