Facebook Google+ Twitter

Czyj to portret?

Każdy posiada subiektywne spojrzenie na siebie, zatem widzi się w innym świetle niż widzi go otoczenie. Pewne rzeczy wypieramy ze świadomości, a niektórych nie przyjmujemy do wiadomości.

 / Fot. W24Mister X mieszkał w całkiem sporym mieście w budynku wielorodzinnym, zwanym blokiem. Mieszkanie nie było za wielkie, ale Mister X uważający się za miłośnika psów posiadał owczarka niemieckiego. Jak Mister X przesiadywał w pracy, to pies czekał w mieszkaniu. Mister X był także często zmęczony po całodziennej robocie, zatem spacery z psem też za długie raczej nie były. Oczywiście jakiekolwiek sugestie, że duże jak by nie patrzeć zwierzę nie jest zwierzątkiem pokojowym, denerwowały tylko Mistera X.

- Co za ludzie, widocznie zwierząt nie lubią, skoro takie głupie uwagi słyszę - mówił. Do szału nieomal doprowadzało go także czepianie się kwestii psich odchodów. On wyprowadzał psa na dowolny trawnik na osiedlu, pies się tam załatwiał i Mister X nie zamierzał tego sprzątać. Nie zamierzał także dostrzegać, czym z uwagi na ilość psów w budynkach wielorodzinnych, pokryte są te trawniki. W końcu w średniowieczu, w wielkim mieście, wylewano nocnik przez okno.

Mister X miał się generalnie za wrażliwą i kulturalną osobę, dlatego zawsze jak swoim samochodem kogoś zastawił, a robił to regularnie, zostawiał także za wycieraczką kartkę z numerem swojego telefonu, który także regularnie zresztą był zajęty. Nie przeszkodziło mu to oczywiście wywołać dzikiej awantury z kierowcą, który na chwilę zastawił na parkingu siedząc za kierownicą, jego pojazd.

Także w zakresie używania komórki Mister X był za pan brat z kulturą, dzwonek miał ustawiony na dwie trzecie głośności i jak odbierał telefon w czasie rozmowy, spotkania, posiłku, w kinie czy w trakcie spektaklu w teatrze, to starał się nie krzyczeć do słuchawki. No chyba, że sprawa tego wymagała.

Jadąc autobusem lubił zająć miejsce siedzące i dość głośno rozmawiać na szereg osobistych czy też bardzo osobistych tematów. Głośno, bo tego wymagała kultura wobec rozmówcy. Musiał się w końcu przebić swoim głosem przez ten hałas w miejskim autobusie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.