Facebook Google+ Twitter

Czym jest fotoblog?

Fotoblogi są znane od dawna. Chcę przedstawić wam właśnie ten typ blogu.

screen mojego fotoblog / Fot. fot.Paweł KrymarysBlogowanie jest znane od wielu lat. W ten sposób możemy prowadzić relacje z podróży, zapisywać swoje wrażenia z ważnych wydarzeń, ale też pokazywać swoje zdjęcia, jeżeli fotografujemy.

Czym jest fotoblog

Fotoblogi to rodzaj blogów, na których fotografowie (amatorzy i profesjonaliści) pokazują swoje prace szerszej publiczności. Zaprezentowane zdjęcia można komentować, co wskazuje na to, że podobają się innym użytkownikom i wskazują jakie błędy popełniliśmy przy ich wykonywaniu.

Fotoblog dla amatora to miejsce, w którym pokazuje swoje prace publiczności. A co zyskuje profesjonalista? Na pewno to, że jego zdjęcia widzą potencjalni klienci, którzy mogą zamówić u niego sesje zdjęciowe. Możliwe jest też nawiązywanie współpracy z innymi fotografami lub wydawnictwami.

Moje fotoblogi

Osobiście prowadzę dwa fotoblogi "Kolejfoto i nie tylko" i "A czasem szukam czegoś". Dla mnie jest to promocja moich prac, które wykonałem w różnym czasie i miejscach Polski. Ktoś mi kiedyś zadał pytanie czy prowadzę fotoblog. Wówczas odpowiedziałem, że nie. Z czasem zmieniłem zdanie, bo uważam, że w dobie internetu fotoblogi to dobra promocja dla fotografów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.