Facebook Google+ Twitter

Czym się teraz różni koszulka ŁKS od koszulki reprezentacji?

Rozumiem,że PZPN musi zarabiać, i nie mam pretensji, że na koszulkach reprezentacji będzie logo PZPN, ale przecież to nie przeszkadza, aby był też orzeł - powiedział w TVN24 Zbigniew Boniek.

Najlepszy polski piłkarz ostatniego 50-lecia tłumaczył, że swoją decyzją PZPN obniża prestiż reprezentacji. Boniek tłumaczył, że dla każdego piłkarza w Polsce zagranie w koszulce reprezentacji z orłem na piersi jest wielkim zaszczytem, a czasami nawet największym osiągnięciem. Popularny "Zibi" zwrócił uwagę, że piłkarze polskiego klubu ŁKS grają w podobnych barwach, dlatego ten "orzełek" jest taki ważny, ponieważ robi różnicę.

Boniek zaakceptował argumenty PZPN (działacze związku twierdzą ,że reklamowanie loga federacji jest jednym z nielicznych źródeł ich dochodów), nie potrafi jednak zrozumieć dlaczego na koszulce nie może znajdować się logo federacji i godło narodowe tak, jak w Niemczech.

Źródło: TVN24


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A.
  • A.
  • 11.11.2011 16:04

Bojkotuję firmę "Nike" - tak długo, aż odstąpią od umowy z PZPN! Nie będę nosić tego obciachu, który jest na koszulkach kadry PZPN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.