Facebook Google+ Twitter

Czym żyją białoruskie media 31 października

Milinkiewicz ma nadzieję, że nowy prezydent USA pomoże Białorusi, a przeciętny obywatel tego kraju jest milionerem - to niektóre z wiadomości, którymi żyją serwisy internetowe na Białorusi.

 / Fot. Screen ze strony http://www.charter97.org/ru/news/2008/10/31/11641Były kandydat na prezydenta Białorusi, Aleksander Milinkiewicz nie typuje konkretnego kandydata, ale podkreśla, że McCainem spotykał się kilkakrotnie, a z Obamą ani razu.

"Osobiście dobrze znam kandydata McCeina, spotykałem się z nim niejeden raz. Baraka Obamy nie znam i jest mi ciężko powiedzieć, który z nich będzie prowadził odpowiednią politykę w stosunku do Białorusi. Wykorzystam jednak wszystkie swoje możliwości, żeby nowy prezydent posiadał pełną informację o sytuacji na Białorusi i wsparł walkę o niepodległość - powiedział polityk.

Źródło

Statystyczny Białorusin jest milionerem
Jak zawiadamia agencja BiełaPAN, z danych z 1 października 2008 roku wynika, że na jednego mieszkańca Białorusi przypada 1,4 mln rubli bankowych oszczędności, co w przeliczeniu daje... 661,8 dolarów amerykańskich. Według Banku Narodowego Białorusi, na początku roku suma ta była dużo mniejsza i wynosiła 1,1 mln rubli (513 dolarów amerykańskich)

Źródło

Diego Maradona piłkarzem XX wieku
30 października obchodził swoje 48 urodziny legendarny argentyński piłkarz, Diego Maradona. Spełniło się też jego marzenie, aby stanąć na czele reprezentacji narodowej swojego kraju.

Źródło

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wszędzie by tak..nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Motyw milionera mnie rozbroil...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.