Facebook Google+ Twitter

Czym żyje Białoruś i Rosja 14 stycznia?

Wenezuela udziela kredytu Białorusi a w Rosji kryzys daje znać o sobie coraz mocniej - to tylko wybór wiadomości, którymi dziś żyją nasi sąsiedzi.

Pogłębiający się kryzys dosłownie pogrążył w ciemnościach tysiące Rosjan i nadal ciągnie za sobą nowe ofiary. Tym razem na Kamczatce, w Rosji, bez ciepła i prądu zostało kilka tysięcy mieszkańców, którzy nie są w stanie rozliczyć się za ciepło i energię. W najbliższym czasie, jeżeli władze wciąż nie będą zwracać uwagi na tę sprawę, problem zacznie się rozprzestrzeniać. Bez ciepła, gorącej wody i energii elektrycznej mogą zostać w przyszłości dziesiątki tysięcy ludzi i niektóre przedsiębiorstwa.
http://www.ng.ru/economics/2009-01-14/1_crisis.html?mthree=3
Fotofakt. Czarno-biały New-York Arthura Leipziga.
Na linku poniżej przedstawiono zdjęcia Nowego Jorku z okresu 1940 - 1950. Ich autorem jest Arthur Leipzig, nowojorski fotograf urodzony w Brooklynie w roku 1918. Na początku swojej kariery pracował jako fotograf dla wydawnictwa Newspaper PM. W roku 1948 zrobił fotoreportaż o dzieciach, bawiących się na ulicach Nowego Jorku. Jego prace często pojawiały się na różnych wystawach o tematyce fotograficznej. Po krótkim czasie, spędzonym w agencji fotograficznej International News Photos, Arthur Leipzig zaczął podróżować po całym świecie, pracując dla takich wydawnictw, jak The Sanday New York Times, This Week, Fortune, Look i Parade
http://news.tut.by/126487.html
Wenezuela udzieliła Białorusi pół miliarda dolarów kredytu.
Jak podała 13 stycznia agencja prasowa Bełpan, Aleksander
Łukaszenko w czasie odwiedzin w mińskim przedsiębiorstwie “Bełkommunmash” oświadczył, że Wenezuela udzieliła Białorusi pół miliarda dolarów kredytu. Ze słów prezydenta wynika też, że w lutym Białoruś oczekuje na drugą część rosyjskiego kredytu w wysokości 1 miliarda dolarów.
http://naviny.by/rubrics/finance/2009/01/14/ic_news_114_304573/
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.