Facebook Google+ Twitter

Czysta idea zwycięża

Istniejący w Vancouver Teatr Popularny, Kanadyjsko-Polskie Stowarzyszenie PRO ARTE w ostatnim okresie został poddany trudnej próbie "być albo nie być". Wola pozostania wiernym teatralnej muzie zwyciężyła - dzięki internetowi.

Trzeba było pośrednictwa portalu Wiadomości24 - platformy dziennikarstwa obywatelskiego oraz głosów Czytelników - sprzężenia zwrotnego (feedback), aby wydobyć na światło dzienne to co robiło złą krew w dalekim Vancouver (Kolumbia Brytyjska, Kanada) w kontekście Teatru Popularnego PRO ARTE. Na internetowej płaszczyźnie po raz pierwszy w odniesieniu do polonijnego, vancouverskiego środowiska drgnęło publiczne forum. Przyniosło to bardzo pozytywne efekty w postaci:
- wyjaśnienia nadesłanego przez Teatr Popularny-Kanadyjsko-Polskie Stowarzyszenie PRO ARTE:

"W lutym 2010 roku, w czasie trwania Igrzysk Olimpijskich w Vancouver, zorganizowano pod patronatem Kongresu Polonii Kanadyjskiej i Konsulatu Generalnego RP koncert - „Polonia Polskim Olimpijczykom”. W związku z trwającą wśród Polonii dyskusją, pragniemy przedstawić Państwu ostateczne rozliczenie finansowe dokonane przez niezależną firmę ABC Bookkeeping. Jednocześnie chcielibyśmy podać do publicznej wiadomości, iż niespełnienie Państwa oczekiwań w kwestii zaprezentowania sportowców na scenie koncertowej oraz zapowiedzianego bankietu, spowodowane było przede wszystkim przekroczeniem planowanego czasu trwania koncertu. Było to wynikiem braku doświadczenia w organizacji tak wielkich imprez oraz niedociągnięć reżyserskich.
Mamy nadzieję, że nasza wspaniała, wierna i wymagająca widownia przyjmie obiektywnie i przychylnie wyżej opublikowane fakty.
Pracujemy obecnie nad kolejną premierą teatralną, która jak żywimy nadzieję będzie powrotem do naszych tradycyjnych przemiłych spotkań z polską publicznością."

- rozliczenia finansowego koncertu "Polonia Sportowcom"

- korespondencji (dużej ilości) dotyczącej miejscowej tematyki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.