Facebook Google+ Twitter

Czyste strzelanie Sikory

Po raz pierwszy w tym sezonie Tomasz Sikora nie spudłował na strzelnicy podczas zawodów. Sprint na dystansie 10 km we włoskiej Anterselvie wygrał Niemiec Arnd Peiffer.

 / Fot. ANDERS WIKLUND / SCANPIX /PAPPomimo doskonałego strzelania Tomasz Sikora miał słaby czas biegu i na mecie ostatecznie był jedenasty ze stratą 44,1 sekundy do zwycięzcy, bezbłędnie strzelającego Arnda Peiffera z Niemiec. Na drugim miejscu, z jednym pudłem i po szalonym pościgu znalazł się Austriak Dominik Landertinger. W jutrzejszym biegu na dochodzenie wystartuje sześć sekund za Peifferem. Na trzecim stopniu podium stanął inny reprezentant Niemiec, Christoph Stephan, który do kolegi z reprezentacji stracił 15,1 sekundy. Tuż za nim, o jedną dziesiątą sekundy, uplasował się kolejny Austriak, Daniel Mesotitsch. W dziesiątce zameldował się też młodszy brat Simona Fourceade’a - Martin i coraz rzadziej oglądany Norweg Frode Andresen.

Do jutrzejszego biegu pościgowego nie zakwalifikowali się pozostali nasi reprezentanci, definitywnie grzebiąc szanse na wyjazd do Vancouver. Łukasz Szczurek zajął 75. miejsce z dwoma pudłami,
Mirosław Kobus był dziewięćdziesiąty drugi (trzy pudła), a Łukasz Witek z czterema pudłami zajął 94. miejsce.


pełna tabela wyników

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.