Facebook Google+ Twitter

Czytaj wiosną z księgarnią Libroteka.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-18 14:16

Już w najbliższy piątek na poznańskich Miejskich Regałach Książkowych, zwanych pieszczotliwie MiRKami, pojawi się kilkadziesiąt egzemplarzy książki „Fikołki na trzepaku” w kolorowych, wiosennych okładkach.

Już w najbliższy piątek na Miejskich Regałach Książkowych, zwanych pieszczotliwie MiRKami, pojawi się kilkadziesiąt egzemplarzy książki „Fikołki na trzepaku” w kolorowych, wiosennych okładkach. Poznaniacy będą mogli wziąć je na własność, a dodatkowo każdy, kto odpowie na ukryte w książce pytanie konkursowe, będzie miał szansę zdobycia wyjątkowej nagrody książkowej ‒ hitu ostatnich miesięcy. A to wszystko dzięki księgarni internetowej Libroteka.pl i jej akcji „Czytaj wiosną!”.

„Czytaj wiosną!” to akcja mająca zachęcić poznaniaków do korzystania z uroków wiosny i czytania książek w parkach, ogródkach, na balkonach – wszędzie tam, gdzie jesteśmy widoczni.

‒ Chodzi nam o to, by zawstydzić nieczytających. Pokazać im, że czytanie to doskonała rozrywka, a w szczególności czytanie w pięknych okolicznościach przyrody – mówi Agnieszka Zienkowicz, specjalista ds. marketingu i e-commerce księgarni Libroteka.pl. – Dodatkowo dajemy szansę poznańskim czytelnikom na rozbudowanie domowych biblioteczek. Poza „Fikołkami na trzepaku” pozostawionymi na Miejskich Regałach Książkowych, poznaniacy będą mogli zdobyć takie hity jak „Wilk z Wall Street” czy „Rycerz Siedmiu Królestw”.

Akcja „Czytaj wiosną!” startuje w piątek 21 marca. Księgarnia Libroteka.pl zapewnia, że już planuje kolejne eventy promujące czytelnictwo.

Libroteka.pl to internetowa księgarnia z siedzibą w Poznaniu. Jej działalności przyświeca idea, że czytanie to świetna zabawa, a książki wcale nie muszą być drogie.
(Księgarnia Libroteka.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.