Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4168 miejsce

"Czytam to" - nowy program o książkach na YouTube. Prowadzi Robert Kasprzycki

Wydawnictwo Literackie startuje z nowym wideoblogiem. Znany muzyk i autor tekstów Robert Kasprzycki będzie recenzował najciekawsze książki wydawnictwa. Nowe odcinki w czwartki, co dwa tygodnie.

 / Fot. youtube/print screenW czwartek 11 września na kanale YouTube Wydawnictwa Literackiego ruszył nowy wideoblog, w którym Robert Kasprzycki wybiera, recenzuje i poleca książki wydawnictwa.

"O nowym, świeżym cyklu internetowo-telewizyjnym myśleliśmy od dłuższego czasu. Będzie to w naszym zamyśle pierwszy cykliczny program o książkach produkowanych przez wydawnictwo i zamieszczany w portalu YouTube. Chcemy oddać ster w ręce kogoś, kto zna się na książkach i potrafi o nich zajmująco opowiadać" - czytamy na stronie Wydawnictwa Literackiego.

Wydawnictwo najdłużej zastanawiało się nad osobą prowadzącego, wreszcie wybór padł na Roberta Kasprzyckiego. "Chcemy oddać ster w ręce kogoś, kto zna się na książkach i potrafi o nich zajmująco opowiadać. Reguły gry są proste: My dajemy ekipę, światło i dźwięk, Księgarnia pod Globusem - scenografię, a prowadzący wybiera sobie najsmakowitsze - jego zdaniem - kąski spośród naszych nowości i opowiada. Kiedy można - poleca, kiedy trzeba, nie szczędzi nam gorzkich słów" - czytamy.

Nowy odcinek - co dwa tygodnie w czwartek.

Robert Kasprzycki - muzyk, autor tekstów, kompozytor, polonista, felietonista i ironista. Laureat wielu konkursów poetyckich i festiwali m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, konkursu o "Złamane Pióro".

Zobaczcie premierowy odcinek:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.