Facebook Google+ Twitter

Czytamy dzieciom

Czytając dzieciom mamy na uwadze to, że na budzenie zainteresowań czytelniczych i ich kształcenie wpływają tradycje pochodzące z domu rodzinnego, kultura czytelnicza rodziców, oraz szacunek jakim jest otaczana ona w domu.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Iwona Rutkowska czyta dzieciomFot. Justyna Bartkowiak
Iwona Rutkowska czyta dzieciom
Fot. Justyna Bartkowiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Pamiętam jak postanowiłem że nie będę chodził do przedszkola, ponieważ dzieci wyrywali sobie z rąk zabawki a ja tego nie lubiłem, oraz że kładziono nas do spania na siłę. Chodziłem do przedszkola tylko wtedy jak Pani czytała nam bajki a jej głos pamiętam do dzisiaj. Drugim motywem pobytu w przedszkolu były piesze wycieczki polnymi drogami, które też pamiętam do chwili obecnej. W pozostałe dni wolałem podróżować z ojcem lub prowadzić długie rozmowy z mamą, nigdy nie zostawiono mnie z pytaniem bez odpowiedzi a pytania niekiedy były trudne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Majac okolo 7 lat ... wieczorami, lezac w wielkim rodzinnym lozku,tato czytal nam(byla jeszcze siostra ibrat) "Pana Tadeusza"... zalewalismy sie lzami ,kiedy czytal" Ojca zadzuminych" .. drzelismy ze strachu kiedy czytal nam "chate wuja Toma" ....czytala tez mama.. na zmiane z ojcem,ktory gubil glos:-) ale lubielismy jak czytal tato .. Kaja i Gerde ,znalam juz jak mialam.. chyba 4 lata ...piekne czasy...nie moglismy sie doczekac wieczorow ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytanie dzieciom to coś wspaniałego, powoli zamiera ten obyczaj bo łatwiej jest właczyć CD niż usiąść obok i poczytać...a szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To czytanie to piękna sprawa. Gdy jest jeszcze dobra lektura to właściwie jest jak w raju. Podczas czytania dzieje się tyle rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytajcie kochane panie maluchom.
Zapamietają to na długo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do przedszkola chodziłem tylko wtedy, kiedy dowiedziałem się że Pani będzie czytać bajki, kiedy była wycieczka na pola i do lasu lub zajęcia z tą Panią którą lubiłem a tylko jedna nie zmuszała mnie do spania na leżaku. Jak próbowano mnie przekonać do przedszkola, tłumaczyłem że to nie "demokratyczne" a w tamtym czasie jak dziecko głośno mówiło to trzeba było uważać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.